Новини

  Проведено форум «Батьки і діти».

  Вперше в районі проведено форум «Батьки і діти».


  На форум запрошувались лідери учнівського самоврядування шкіл району, голови батьківських  комітетів шкільних колективів, координатори учнівського самоврядування в загальноосвітніх школах, навчально виховних комплексах.
      Форум проведено на базі Шаргородської районної гімназії. 06. 02.2014р.
      У форумі взяли участь:Кутнік Володимир Олексійович              начальник відділу освіти Шаргородської РДА,Сайчук Олександр Миронович начальник відділу Шаргородської районної Ради; Коломієць Валентина Анатоліївна, начальник відділу в справах дітей Шаргородської райдержадміністрації, Пасічник Ірина Яківна, голова Шаргородської районної громадської організації «Об’єднання батьків школярів «Співпраця»;  Буряк Юлія Іванівнакоординатор районної громадської організації учнівського самоврядування «Рада старшокласників «Лідер»
  модератори,- Ірина Лозова – учениця 10 класу Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ст., Лідер Шаргородської районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників – Лідер»;  Лозовська Юлія  - Президент учнівського самоврядування  Деревянського НВК, учениця 9 класу, член районної ради старшокласників «Лідер», учасниця обласного збору лідерів учнівського самоврядування.
     У форумі взяли участь більше 90 чоловік. В обговоренні проблемних питань взяли участь12 батьків, 12 дітей та 3 експерти. На форум виносилились такі проблемні питання: «Чи схожі ми на своїх батьків. Чи хочемо бути такими, як вони?»2. «Що роз’єднує батьків і дітей?» 3.»Особистий освітній простір в школі та поза нею.Чи потрібно його змінити і як?»
      Виступаючі звертали увагу всіх присутніх на взаємоповагу і взаєморозуміння дітей, батьків, педагогів на любов один до одного.
  Дідик Анатолій, Кокиза Тетяна – голови батьківських комітетів висловили думку в тому що батькам необхідно дбати про те, щоб діти набували трудових навичок, наповнювали життя цікавими і корисними справами. Діти мають знати що їх успіх, майбутній добробут, залежить від них самих.
    Поперечна Раїса, - педагог – організатор Хоменківської СЗШ І-ІІІ ст..Білозор В.Д. – голова Б/К Руданської СЗШ І-ІІІст, Копайгородська П.К –голова Б/К Мурафської СЗШ І-ІІІ ст..Малішевський М.В.- голова Б/К Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст.., Чіпак В.В –голова Б/КІвашківської СЗШ І-ІІІст,   висловились, що дуже важливо, щоб батьки повсякчас пояснювали дітям, що таке добре, а що погано і закріплювали це гарною поведінкою самих батьків, а пізніше прикладами ровесників. Щоб виростити ніжних, добрих і люблячих дітей, треба оточити їх піклуванням, ласкою з перших днів життя. Діти мають бачити тільки добре та розуміти «хочу» та «треба».
  Кутнік Володимир Олексійовичначальник відділу освіти Шаргородської РДА– зауважив що любов і повага між членами родини краще за будь -  яку лекцію,  що краще допоможуть зрозуміти дитині, що сімейне життя – це, насамперед, рівноправність у стосунках, відповідальність перед рідною людиною, бажання зробити для неї добро, виявити ніжність взаємну повагу.
     Привітала всіх учасників форуму Ірина Пасічник, подякувала за виявлену їй довіру очолювати Шаргородське об’єднання батьків школярів «Співпраця», запропонувала не обмежуватись одним форумом а проводити свої засідання і по мірі можливості допомагати педагогічним колективам району, учнівському самоврядуванню у розв’язанні проблемних питань та вихованні підростаючого покоління.
       На форумі підписано УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ між відділом освіти Шаргородської РДА, районною громадською організацією  «Об’єднання батьків школярів «Співпраця», районною громадською організацією учнівського самоврядування «Рада старшокласників «Лідер».


  08.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад