Новини

  Інтелектуальне перехрестя

     З  11 вересня 2014 року в БДЮТі  стартувала районна гра „Інтелектуальне перехрестя” в якій беруть участь старшокласники загальноосвітніх шкіл району.   Згідно положення „Інтелектальне перехрестя” передбачає вісім завдань:


  Візитка, Вікторина, Кросворд, Природа України, Сім запитань, Весела розминка, Пам‘ятники архітектури та ребус. Тема  гри „Україна єдина країна”.
     В першому турі, який відбувся 11.09. брали участь чотири школи, а семе: Хоменківська СЗШ І-ІІІст.; Пеньківська СЗШ І-ІІІст.; Федорівський НВК та Юхимівська СЗШ І-ІІІят. Кожна команда складалась з 5 учасників.
    В першому турі найсильнішою була команда Хоменківської СЗШ І-ІІІст, яка набрала найбільшу кількість балів і вийшла до фіналу. ІІ місце виборола команда Юхимівської СЗШ І-ІІІст.ІІІмісце зайняла команда Пеньківської СЗШ І-ІІІст. І ІУ місце у команди Федорівського НВК.
      В Другому турі районної гри, який відбувся 25.09. взяли участь п‘ять шкіл – Руданська СЗШ І-ІІІст.; Деребчинська СЗШ І-ІІІст.; Івашковецька СЗШ І-ІІІст.;Ммихайлівська СЗШ І-ІІІст. Та Лозівська СЗШ І-ІІІст.
     Переможцем ІІ туру стала команда Руданської СЗШ І-ІІІст., яка набрала 47балів. Другою стала команда Івашковецької СЗШ І-ІІІст., на ІІІ мвсці команда Михайлівської СЗШ І-ІІІст. ІV місце дісталось команді Деребчинської СЗШ І-ІІІст. І на V місці команда Лозівської СЗШ І-ІІІст.
      Третій тур відбудеться 09.10.2014 року в приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості.


  06.10.2014 | Aдмін

  Вернутись назад