Новини

  Засідання міжрайонного МЦППС «За співдружність»

  07 листопада 2014 року в Шаргородському районі відбулося засідання міжрайонного методичного центру працівників психологічної служби «За співдружність» на базі Шаргородської районної гімназії на тему «Психологічні аспекти позитивного самовідношення особистості у формуванні цілісного «образу Я».


   

    Профілактика ситуативних негативних реакцій у підлітків в умовах мікросоціального конфлікту» з метою визначення основних напрямків психологічної роботи з дітьми щодо формування адекватної самооцінки, профілактики негативних реакцій, конфліктних ситуацій серед підлітків.

    У семінарі брали участь Рибакова Л.І., директор Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти, Козачишина В.В, методист НМЦПССО, Гуменюк В.А., завідуюча Шаргородським РМК, Петрук Н.І., методист РМК з психологічної служби, Куцолапська А.М., завідувач ШР ПМПК, методисти та працівники психологічної служби Барського, Тиврівського, Шаргородського, Мурованокуриловецького, Жмеринського районів та м. Жмеринки.

  Директор Шаргородської районної гімназії, Дубчак З.В., ознайомила гостей з навчальним закладом та  представила результати його діяльності.
  Практичні психологи Клекотинської та Шаргородської районної гімназії Козліцька Т.В. та Молнар О.М. провели для учнів 9 класу тренінгове заняття «Життя як цінність - не змарнуй його». Кожний з його учасників мав змогу проаналізувати своє відношення до життя, визначити головні життєві цінності,  спланувати подальші дії як розпорядитися своїм життям.
  Учасники семінару переглянули відеофільм «Формування самооцінки у дітей та попередження конфліктів», де  працівники психологічної служби Шаргородського №1 та №3 ДНЗ, Гибалівської, Клекотинської, Хоменківської СЗШ І-ІІІ ст. (Титаренко К.О., Чвалова Г.М., Малинич О.Д., Шарагова О.А., Шостак Н.П.) продемонстрували цікаві вправи на підвищення цілісного «образу Я».
              Завершився семінар методичним практикумом з елементами круглого столу, спрямованим на обговорення поведінки кожного учасника під час тренінгу, обміну досвідом між працівниками психологічної служби Шаргородського району та їх колегами з інших районів.
              На семінарі презентувались напрацювання психологічної служби району у вигляді методичних посібників, проектів з теми семінару, створених працівниками психологічної служби Джуринської, Івашковецької, Юхимівської СЗШ І-ІІІ ст. (Мацько Л.М., Іщенко Г.І., Малішевська Л.Ю., Садова С.М., Мазорчук В.Л.), серед яких особливу увагу привернув посібник «Профілактика суїцидальної поведінки в діяльності практичного психолога та соціального педагога»,  підготовлений творчою групою практичних психологів та соціальних педагогів під керівництвом методиста Петрук Н.


     09.11.2014 | Aдмін

  Вернутись назад