Новини

  Здоровий спосіб життя та особливості його формування серед дітей

  29 січня 2015 року на базі Копистиринської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Здоровий спосіб життя та особливості його формування серед дітей».

     В семінарі взяли участь 8 практичних психологів та соціальних педагогів Деревянського НВК, Гибалівської, Івашковецької, Слободо-Шаргородської, Шаргородської районної гімназії, Шаргородських ДНЗ №1, №2.  На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, А.М. Бевз – директор школи. 

  Соціальний педагог Копистиринської СЗШ Ярова Олеся Вікторівна   презентувала свою діяльність у школі з даної теми та власні напрацювання. У буклетах викладено методичні рекомендації учням школи з формування здорового способу життя. Олеся Вікторівна провела тренінгове заняття з учнями 7 класу на тему «Здоровий спосіб життя – основа щасливого майбутнього», де діти висловлювали свої думки про здоров’я, здоровий спосіб життя. Цікавими для дітей були вправи «Острів мрій», «Куля - буря», «Руханка» та написання учнями послання у світ щодо того як берегти своє здоров’я.


        30.01.2015 | Aдмін

  Вернутись назад