Новини

  Відбулась колегія та нарада керівників освітніх установ

  17 березня 2015 року  в залі засідань


   Шаргородської РДА  відбулась колегія відділу освіти та нарада  керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

  На розгляд колегії відділу освіти було винесено такі питання:
  1. Про стан організації правовиховної роботи та профілактики правопорушень серед учнівської молоді.Доповідала по даному питанню головний спеціаліст відділу освіти Сандул С.М.Вона висвітлила організацію роботи з даного питання в загальноосвітніх навчальних закладах. Звернула увагу на співпрацю відділу освіти та навчальних закладів  з КСМС та ССД. В обговоренні даного питання взяли участь керівники Рахнівсько-Лісової №1 та Лозівської СЗШ І-ІІІ ступенів Горобець В. О. та Сиворінський А.О.
  2. Про хід виконання заходів  щодо впровадження інклюзивного навчання в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах на період до 2015 року, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 23.07.2013 № 1034. Доповідала завідуюча районною ПМПК Куцолапська А.М. Також присутні у залі було запропоновано переглянути відеоролик з впровадження інклюзивної освіти в Клекотинській СЗШ І-ІІІ ступенів.
  3. Про хід виконання наказу по відділу освіти від 31.03.2014 р. № 63 «Про організацію виконання рішення колегії відділу освіти від 18.03.2014 р. з питання: Про виконання законів України "Про охорону праці", "Про пожежну безпеку", "Про дорожній рух", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти" в частині попередження травматизму учасників навчально-виховного процесу, створення безпечних умов праці в навчально-виховних закладах району». Доповідала головний спеціаліст відділу освіти Заволович Т.О.  В ході доповіді було охарактеризовано організацію роботи з даного питання в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.
   На нараді керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.
  розглядались такі питання:
  1.     Про роботу закладів освіти з питань ознайомлення випускників СЗШ із нововведеннями у проведенні ЗНО – 2015 та підвищення рівня їх підготовки до складання ЗНО.
  2.     Про проведення районних контрольних випробувань з української мови, хімії (9,10 кл.), інформатики, основ здоров’я (9,11 кл.) в 2014-2015 н.р.
  3.     Про підсумки участі учнів 2-4 класів СЗШ району в районному конкурсі «Майстри Краснопису» в 2014-2015 н.р.
  Висвітлила дані питання завідуюча Шаргородським РМК Гуменюк В.А.
  4.     Про проведення державної підсумкової атестації учнів початкової, основної та старшої школи у 2015 році. Доповідала головний спеціаліст відділу освіти Гуменюк Н.М.
  5.     Про результати районного огляду-фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2015». Доповідала по даному питанню головний спеціаліст відділу освіти Сандул С.М.  17.03.2015 | Aдмін

  Вернутись назад