Новини

  Відбувся семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на базі Лозівської СЗШ І-ІІІ ступенів

  02 квітня 2015 року відбувся семінар   заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на базі Лозівської СЗШ І-ІІІ ступенів, в центрі якого була тема побудови моделі керівництва пошуково–дослідницькою діяльністю учасників навчально – виховного процесу в умовах сучасного інформаційно–освітнього простору. В його роботі взяло участь 36 завучів шкіл району.
       Метою семінару було ознайомлення  заступників директорів шкіл з НВР із моделлю керівництва пошуково–дослідницькою діяльністю учасників навчально-виховного процесу Лозівської СЗШ І-ІІІ ст., методами та прийомами реалізації пошуково-дослідницьких проектів в умовах сучасного інформаційно-освітнього простору, набуття ними практичних навичок з даного напрямку в умовах модернізації змісту науково-методичної роботи закладів освіти району.
       Форма проведення: семінар-методичний фестиваль досвіду роботи педагогічного колективу Лозівської СЗШ та навчальних закладів району різного типу. 
        Семінар розпочала Гуменюк В.А., завідувач  Шаргородського РМК, яка спочатку закцентувала увагу учасників на здобутках загальноосвітнього закладу в цілому, а потім на його досягненнях з теми, якій присвячено захід.  Презентацію закладу «Школа розвитку особистості» у вигляді відео-екскурсії  підготувала й прокоментувала Яворська Г.О., заступник директора Лозівської СЗШ І-ІІІ ст. Вона була й основним доповідачем з теми семінару.  
          В обговоренні доповіді взяли участь заступники директорів шкіл Письменна Г.В., Баран Г.С., Кришина Л.П., Тацюк В.І.,  Левицька М.М.,  Байда В.П. з Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст.,  Пасинківського НВК, Шаргородської районної гімназії, Руданської, Покутинської, Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Кожний з них окреслив досягнення своїх колективів і поділився досвідом роботи, який дає позитивний результат у побудові моделі керівництва пошуково–дослідницькою діяльністю учасників навчально – виховного процесу.
           Педагогічний колектив Лозівської школи представив учасникам семінару 10 відкритих уроків і фестиваль методичних здобутків – нову активну форму методичної роботи, що демонструє творче зростання освітян, роботу персональних творчих лабораторій, підсумки навчально-виховної роботи з учнями в розрізі різних предметів. Для відзначення кращих досвідів роботи учителів було обрано журі, яке віддало перевагу презентації методичної бази Іванець Г.В., учительки німецької мови.
  На коридорах працювали виставки учнівської та педагогічної творчості.
    В.Гуменюк, завідувач РМК 
   


  02.04.2015 | Aдмін

  Вернутись назад