Новини

  Відбувся семінар учителів біології, зарубіжної літератури і бібліотекарів на базі Деребчинської СЗШ І-ІІІ ст.

  12 квітня 2016 року на базі Деребчинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  12 квітня 2016р. на базі Деребчинської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури та російської мови, хімії, бібліотекарів на тему: «Інтегровані уроки як засіб розумового та мовленнєвого розвитку учнів». В семінарі взяли участь вчителі хімії, зарубіжної літератури та російської мови, бібліотекарі  Голинчинецької, Джуринської, Хоменківської, Рахнівсько-Лісової №1,2 СЗШ І-ІІІ ст., Писарівського, Політанського НВК та методисти  РМК із зарубіжної літератури , мов національних меншин Хазіна О.Я., біології - Донець В.А., бібліотекарів – Янчиківська Н.Д.

           Вчителів радо зустріли та привітали директор школи Остапенко С.Г., заступник директора з НВР Гуменюк Н.А., заступник директора з ВР Юніцька Н.М., які запросили учасників семінару до актової зали навчального закладу. Директор та заступники із захопленням розповіли про свою альма-матер, ознайомили з історією села, школи, з видатними людьми, які прославили Деребчин. Усіх зацікавила відеопрезентація закладу «Школа – наш дім», з якої ми дізналися про успіхи та досягнення учнівського і учительського колективів.
           Увазі вчителів був представлений  урок зарубіжної літератури в 7 класі на тему: «Шедевр Бермана, або цілюща сила добра» (за новелою О.Генрі «Останній листок»). Вчитель І категорії Науменко В.Є. провів урок, використовуючи різні форми і методи.  Урок був цікавий, насичений різноманітною інформацією. Під час уроку було використано ІКТ.
  Урок біології у 8 класі на тему: «Роль ссавців у екосистемах, їх значення для людини. Охорона ссавців. Тваринництво.» провела вчитель  Погорецька Н.Г. Урок проведено нестандартно: у формі урока-телепередачі. На уроці було використано інноваційні технології.
           Далі увазі учасників семінару був представлений виступ екологічної агітбригади «Еколог», який підготувала Дмитрук Я.О. Виступ був присвячений охороні природного середовища, первоцвітів.
          В ході семінару  розглянули питання методики викладання предметів, колеги обмінялись досвідом. Вчителі Деребчинської СЗШ І-ІІІ ст. виступили з рефератами на тему: «Інтегровані уроки як засіб розумового та мовленнєвого розвитку учнів». Методисти Хазіна О.Я., Донець В.А.  ознайомили колег з методичними рекомендаціями щодо використання цих технологій у процесі навчання, проведення ДПА в 9 класі, вибір підручників для 8 класу, оформлення шкільної документації в зв’язку із закінченням навчального року. Піднімалося питання використання інноваційних методів навчання, які дають змогу підвищити активність і привернути увагу школярів до навчання.    
          Закінчився семінар презентацією «Вишиванка».  Всіх зворушило трепетне відношення школярів до вишитої сорочки.
           Семінар пройшов злагоджено. Всі учасники від’їздили, переповнені гарними враженнями.
  13.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад