Новини

  На базі Мурафського ДНЗ відбувся семінар для вихователів старших груп

  14.04.2016 року на базі Мурафського ДНЗ  відбувся семінар для вихователів старших груп.  Працівники дошкільного навчального закладу вміло розкрили тему семінару «Розвиток мовленнєвої творчості дітей старшого дошкільного віку», розширили знання вихователів про уміння, навички,  які мають здобути вихованці старшої вікової групи з навчання грамоти, розвитку усної мови, ознайомили з державним символами України  та прививали патріотичні почуття та любов до свої Батьківщини.
  Завідуюча дошкільним навчальним закладом Базилюк Катерина Іванівна ознайомила учасників семінару з навчальним закладом  та планом роботи семінару.
  Присутні на семінарі мали змогу переглянути заняття з розвитку  мовлення (навчання грамоти) в старшій групі  №2 виховательки Білоус С.Г. на тему « Складання речень за картиною. Схеми речень, звуки, букви, склади», Мазур Л.А. на тему «Державна символіка України»
  Завідуючою ДНЗ Базилюк К.І. було проведено тренінг для вихователів «Літературні твори, які вивчаються з дітьми старшої групи».
  Підсумок семінару підвела методист РМК Ткачук Л.І. відзначивши належну підготовку дошкільного навчального закладу до проведення семінару.
   


  14.04.2016 | Aдмін

  Вернутись назад