Новини

  Відбувся семінар з ведення трудових книжок.

    Сьогодні 28 лютого 2017 р. в залі засідань Шаргородської районної державної адміністрації о 10 годині відбувся семінар для керівників загальноосвітніх та дошкільних  навчальних закладів та відповідальних за ведення трудових книжок на тему "Дотримання  норм трудового законодавства в частині ведення трудових книжок".      Вдало розкрила тему семінару методист з кадрових питань районного методичного кабінету Мельник Валентина Яківна, яка ознайомила присутніх з планом роботи семінару, детально зупинилася на порядку оформлення, ведення та обліку трудових книжок працівників.

  Семінар пройшов у формі презентації. Під час семінару було висвітлено проблеми, які найчастіше зустрічаються, коли трудові книжки заповнені неправильно, обговорено  порядок здійснення виправлень у трудовій книжці, а також внесення пропущених записів.

  Особлива увага приділена порядку звернення особи, яка загубила трудову книжку до власника або уповноваженого ним органу за місцем останньої роботи для видачі йому дубліката трудової книжки, порядок занесення відомостей в дублікат трудової книжки, порядок розрахунку загального стажу роботи для запису в трудову книжку, встановлення загального стажу роботи у зв’язку з ліквідацією підприємства, установи та організації на якому працював працівник, а також під час воєнних дій, стихійного лиха, аварій, катастроф або інших надзвичайних ситуацій.

  Учасники семінару дізналися, як правильно оформити вкладиш до трудової книжки, які записи потрібно завіряти печаткою підприємства. Крім цього, розглянули деякі особливості внесення записів про роботу працівника, роботу за сумісництвом, про час, термін і місце підвищення кваліфікації, одержання особою допомоги по безробіттю та припинення її виплати. Матеріал ілюстровано відповідними зразками записів у трудовій книжці.

  Під час обговорення слухачі семінару отримали обґрунтовані вичерпні відповіді, акцентовано увагу на тому, що особа, відповідальна за ведення трудових книжок, повинна усвідомлювати свою відповідальність перед співробітниками свого підприємства за несвоєчасно або неправильно внесену в трудову книжку інформацію, оскільки неправильна або несвоєчасно внесена інформація може привести до втрати трудового стажу працівника.

  Також до роботи на даному семінарі долучився голова ради профспілки працівників освіти Мельник Григорій Юхимович, який детально роз’яснив  нормативно-правову сторону даного питання. Також Він надавав вичерпні відповіді на питання учасників семінару.

  Учасники семінару отримали методичні рекомендації, а саме: нормативно-правову базу для практичного застосування, зразки необхідної документації з детальним описом, поради.

  Дякуємо учасникам семінару за активну роботу та маємо  велику надію, що отриманий досвід принесе відчутну користь у роботі.

  Матеріали семінару Ви можете завантажити перейшовши за  даним посиланням.

   

           

     28.02.2017 | Aдмін

  Вернутись назад