Новини

  Освітня профспілка просить владу збільшити видатки на освіту

  Профс

  пілка працівників освіти наполягає на підвищенні розмірів оплати праці освітян, шляхом встановлення надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 50% посадового окладу


   
     
      Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України звернувся до Верховної Ради, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Комітетів з питань бюджету, науки і освіти з приводу необхідності збільшення обсягів видатків на оплату праці в проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік".
      У профспілці зазначили, що відповідно до указу Президента "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні" уряду доручено вжити заходів до поетапного підвищення розмірів оплати праці педагогічних і науково-педагогічних працівників та приведення цих розмірів у відповідність із вимогами законодавства про освіту.
       З метою подальшої реалізації зазначеного указу, ЦК Профспілки наполягає на збільшенні видатків на підвищення розмірів оплати праці педагогічних працівників, шляхом встановлення надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 50% посадового окладу, як це здійснюється сьогодні для бібліотекарів навчальних закладів.
       В Профспілці також зазначили, що збільшення також потребують видатки для удосконалення диференціації розмірів оплати праці керівників навчальних закладів і педагогічного персоналу, а також на підвищення рівня оплати праці працівників управлінь та відділів освіти, бухгалтерських служб, груп централізованого господарського обслуговування.
      Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр Микола Азаров, повідомив що проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено поетапне збільшення розмірів мінімальної заробітної плати.
      Прем’єр також зауважив, що у 2012 році, на 1,2 млрд. грн буде збільшено видатки бюджету на виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу.
  Посилання за темою:
  За матеріалами: Освіта.ua


  15.10.2011 | Aдмін

  Вернутись назад