Новини

  У наступному році уряд на 20% збільшить зарплати вчителям, - М.Азаров

  Уряд на 20% збільшить зарплати вчителям у 2012 році. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час відвідування загальноосвітньої школи №11 в Умані

    
      "У наступному році ми приблизно на 20% збільшимо заплати вчителям", - зазначив М.Азаров.
       При цьому він підкреслив, що подальше зростання зарплат вчителів буде залежати від розвитку національної економіки, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.
       Як повідомлялося раніше, у середині вересня прем’єр-міністр зазначав, що "Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено подальше поетапне збільшення розмірів мінімальної заробітної плати, а також значне підвищення оплати праці в сферах, які визначають якість життя суспільства.
      За його словами, середньорічний розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС збільшиться на чверть (на 25,5%).
       Він повідомив, що середня заробітна плата завідувача дошкільного навчального закладу у 2012 році, проти 2011 року, зросте на 847 гривень або на 35%, а вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу - на 614 гривень, або на 25%.
        Прем’єр також зауважив, що у 2012 році, на 1,2 млрд грн буде збільшено видатки бюджету на виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу.
  За матеріалами: Освіта.ua


  15.10.2011 | Aдмін

  Вернутись назад