Новини

  Відбулась колегія відділу освіти

  3 жовтня 2017 року в залі засідань Шаргородської районної державної адміністрації відбулось засідання колегії відділу освіти.  На колегії розглядались  такі питання:

   Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року та осінньо-зимового періоду. Стан матеріально-технічного розвитку навчальних закладів доповідав начальник відділу освіти Шаргородської РДА Кутнік В.О. В обговорені даного питання взяв участь керівник Джуринської СЗШ І-ІІІ ступенів Лисак С.І.

  Другим питанням було звітування керівників опорних/базових шкіл про їх діяльність. Використовуючи мультимедійне обладнання керівники  Рахнівсько-Лісової СЗШ І-ІІІ ст.- Горобець В.О., Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст.-Томчук С.С., Мурафської СЗШ І-ІІІ ст.- Шведа Г.О. представили роботу своїх опорних закладів.

  Про виконання наказу Департаменту освіти і науки ОДА від 16.12.2016 року №593 «Про виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки ОДА від 08.12.2016 р., протокол №6 щодо створення умов для повноцінного розвитку дітей в ДНЗ району» доповіла методист з дошкільного виховання Шаргородського РМК Ткачук Л.І. У виступі було зауважено, що дошкільною освітою в районі охоплено 85,3 % дітей від 3 до 6 років.

  Наголошено, що прийнятий та вступив в силу Закон України «Про освіту», що в свою чергу вносить зміни в умови роботи навчальних закладів, сприяє розвитку та підвищенню рівня стандартів, умов перебування дітей у навчальних закладах. Висвітлено проблеми з створення здоров’я-збережувального середовища та організацією харчування дітей.

  В обговорені взяли участь Журжа І.Г. завідуюча Деребчинським ДНЗ та Басіста К.О. завідуюча Хоменківським ДНЗ

  Перший заступник голови Шаргородської районної державної адміністрації Щур Юрій Борисович зосередив увагу присутніх в залі керівників навчальних закладів на питанні підготовки навчальних закладів до осінньо-зимовою періоду зокрема на завезенні (заготівлі) палива до початку опалювального сезону. Також наголошено було на питанні забезпечення рівного доступу дітей з обмеженими фізичними можливостями до навчальних закладів. Обговорено питання створення безпечних умов перебування учасників навчально-виховного процесу  в навчальних закладах зокрема питання пожежної та техногенної  безпеки.

  Після завершення роботи колегії відділу освіти відбулась нарада керівників освітніх установ.

  На нараді розглядались наступні питання:

  Питання  проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти в 2017-2018 н.р. висвітлила методист з кадрових питань Шаргородського РМК    Мельник В.Я. Вона розповіла про процедуру проведення атестації, нормативну базу, умови та етапи її проведення.

  Про роботу по забезпеченню техногенної та пожежної безпеки закладів освіти розповіла головний спеціаліст відділу освіти Заволович Т.О.

  Питання  проведення педагогічних читань у СЗШ та ДНЗ району в 2017-2018 н.р. висвітлила завідувач Шаргородським РМК Гуменюк В.А. Також Валентина Анатоліївна розповіла про умови та етапи проведення  районного конкурсу «Учитель року - 2018» та вивчення стану викладання предметів базового навчального плану та моніторинг рівня навчальних компетентностей школярів у 2017-2018 н.р.

  Про роботу відділу освіти, адміністрацій СЗШ з питань організації підвезення дітей прозвітувала головний спеціаліст відділу освіти Гуменюк Н.М. Відзначено, що на даний час підвозиться 622 учні до 20 навчальних закладів району за програмою «Шкільний автобус»».

  Про організацію виконання Постанови КМУ від 13.09.2017р. №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» розповіла головний спеціаліст відділу освіти Сандул С.М.

  По завершені роботи наради керівників освітніх установ начальник відділу освіти Володимир Кутнік  наголосив на важливості розглянутих питань, донесенні змісту їх до колективів навчальних закладів та організації  їх виконання.

     04.10.2017 | Aдмін

  Вернутись назад