Новини

  Отримано набори LEGO «6 цеглинок» для першокласників

  Набори LEGO «6 цеглинок» для першокласників всіх закладів загальної середньої освіти Шаргородщини отримано        Для успішної реалізації реформи освітньої галузі,  вдалого старту нової української школи та повного навчально-методичного забезпечення перших класів Шаргородщина отримала благодійну допомогу від LEGO Foundation  ‒   набори LEGO «6 цеглинок» (Six Bricks) та «LEGO Play Box».

   Загалом згідно рознарядки Міністерства освіти і науки України район отримав 552 ігрових набори «Six Bricks», які  1 вересня 2018 року вручать для навчання в школі кожному першокласнику, та 48 коробок з наборами «LEGO Play Box» для кожного 1-ого класу.  Усі конструктори надано The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України

  . Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання. Ця методика допомагає тренувати пам'ять, розвивати моторику та мислити творчо. Вона цікава не лише для учнів, учителів, а й для батьків дітей раннього шкільного віку. Учителі, які братимуть 1-ші класи у 2018-2019 навчальному році, опанували нову методику і мають предметні матеріали для її впровадження.

  Крім цього для роботи 1-их класів нової української школи вже придбано за рахунок освітньої субвенції і передано в навчальні заклади району комп’ютерне обладнання (28 ноутбуків і 27 принтерів).

  На фото: першими отримують конструктори для першокласників представники Копистиринської та Шаргородської №2 СЗШ І-ІІІ ступенів, Політанківського НВК.

   

     19.07.2018 | Aдмін

  Вернутись назад