Новини

  Відкрито дві інклюзивних групи

  30 січня 2018 р.  у Шаргородському районі відбулося відкриття двох інклюзивних груп для дітей з інвалідністю  та дітей з особливими освітніми потребами. Захід відкрив очільник обласної державної адміністрації  Валерій  Коровій.

  У Шаргородському закладі дошкільної освіти №1 зможуть виховуватися діти з інвалідністю та діти з особливими освітніми потребами, згідно законодавства, а саме:

  Ø  рішення Шаргородської міської ради (21 сесія 7 скликання від 18.12.2017р. №194);
  Ø  асистенти вихователів (2), заплановані курси на базі ВАНО з 12 по23 березня;
  Ø  рекомендації ШР ПМПК щодо відвідування інклюзивних груп та надання корекційно-розвиткових занять відповідними фахівцями (логопед, практичний психолог та корекційний педагог). Витяг з засідання ШР ПМПК від  16.01.2018 р. № 69/4-К.
  Рішення щодо утворення груп з інклюзивним навчанням приймалося директором
  Шаргородського ЗДО №1 Коваль Галиною Онуфріївною з урахуванням освітніх запитів населення.
  Виконання наказу відділу освіти Шаргородської РДА №246 «Щодо створення базового дошкільного навчального закладу з інклюзивним навчанням».
  Необхідно зазначити, що поряд з відкриттям  інклюзивних груп було проведено капітальний ремонт  ще двох приміщень з метою налагодження кращого навчально-виховного процесу в даному  дошкільному закладі в розмірі  3 млн. грн. з місцевого бюджету.
  Приміщенні дитячого садочку обладнано яскраві ігрові кімнати,  де діти із задоволенням гратимуться та навчатимуться. Облаштовано зручні та комфортні спальні  і вбиральні.
  Гарними  віршами, піснями  та  щирими усмішками вихованці  дитсадочку  вітали гостей з області,  району та міста.
  До дітей та працівників садочку з вітальними словами звернулися голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова райдержадміністрації Катерина Кедик, Шаргородський міський голова Ігор Винокур та начальник відділу освіти Володимир Кутнік,  побажали їм здоров’я  та успішної  навчально-виховної  справи, а також висловили переконання, що  саме у цих стінах у новоселів з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого, а дитячий садок стане для них другою домівкою.
  Звичайно ж гості завітали на свято не з порожніми руками, а з цінними подарунками, які  необхідні для потреб дошкільного  закладу (телевізор та пральна машина)
  Наша малеча дійсно запам’ятає, оскільки в цей день розпочинається цікава і сповнена нових вражень сторінка їхнього світопізнання.
   

  Куцолапська А.М.

   


  31.01.2018 | Aдмін

  Вернутись назад