Новини

  На Шаргородщині урочисто відкрито двері новозбудованого навчального закладу

  31 серпня поточного року, напередодні старту навчального року  у селі Зведенівка  відкрили,  в урочистій обстановці,  новозбудований навчальний заклад.  Цю подію жителі територіальної громади чекали більше 30 років.

        На свято зібралося майже все село, приїхали також поважні гості з області. А саме: голова облдержадміністрації В.Коровій, заступники голови облдержадміністрації В.Броварник та І.Івасюк , голова обласної Ради А.Олійник, тво директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації В.Буняк, керівництво району:  голови райдержадміністрації  та районної Ради - К.Кедик та М.Попов, начальник відділу освіти райдержадміністрації В.Кутнік та благодійники та меценати новозбудованого освітнього закладу.

        Особливо зворушливо, учасників урочистого дійства, вразив танець з рушниками, який виконали  учні Зведенівської СЗШ І-ІІІ ст., після чого почесним гостям, за давніми українськими традиціями, було  вручено святковий  коровай.

        В урочистій промові, з нагоди відкриття нового навчального закладу,  до слова був запрошений  голова облдержадміністрації  В.Коровій, який у своєму виступі зазначив наступне::«Сьогодні свято довгих років сподівань. Відкриття  даного навчального закладу,  стало можливим тільки завдяки всім тим небайдужим людям, які розуміють, що наші діти повинні здобувати знання в гідних умовах.

         Все це зроблено для них, для нашого молодого - підростаючого покоління, адже вони у нас найкращі, найталановитіші, найрозумніші і ми прагнемо зробити все задля того, щоб вони навчались і зростали в комфортних умовах.  

        Ми крок за кроком рухаємось вперед і розбудовуємо нашу державу. Але, не може бути все одразу, тому важливо зрозуміти, що від кожного з нас залежить дуже багато. Необхідно усвідомити власну спроможність, власні сили і лише об’єднавшись ми будуватимемо нові освітні установи, робитимемо щасливими наших дітей, будуватимемо нові дороги і заводи і розбудуємо нову державу Україну».

        На завершення Валерій Вікторович привітав усіх з початком нового навчального року,  побажав міцного всім здоров’я, безмежного щастя,  оптимізму, творчих злетів, натхнення та успіху, спрямованих на підвищення якості освіти, яка б відповідала найвищим світовим стандартам та вимогам сучасності та подарував освітньому закладу обладнання для математичного класу на загальну суму 362 тис.грн.

        Керівників нашої області  та району піснею привітали місцеві таланти брат та сестра Тремби.

        Досить приємні та заслужені  слова прозвучали із уст  сільських ведучих,  в ім’я голови райдержадміністрації   К.Кедик, якій надали слово для виступу, а проголошено було наступне: «Слово надається Людині , завдяки її наполегливості і турботі , ми, жителі територіальної громади ,  маємо  сьогодні такий чудовий подарунок, -  Це головний будівничий нашої  школи , голова районної державної адміністрації  Катерина Кедик».

         Вітаючи учасників урочистого дійства,  керівник району констатувала наступне : «Мені дуже приємно, що цього року ми відкриваємо всіма довгоочікуваний навчальний заклад. І те, що школа, яка багато років стояла,  як руїна , - сьогодні постала така красива і яскрава.

       Це школа куди діти з задоволенням будуть ходити та з гордістю говоритимуть, що ми навчаємося  у Зведенівському навчальному закладі. У ній будуть застосовані нові принципи і підходи у навчанні».

        Також  очільниця району привітала всіх школярів, вчителів та батьків із початком нового навчального 2018-2019 року та Днем знань! І зазначила:

       «Дорогі діти, опановуйте знання, виховуйтесь у дусі патріотизму і любові, бережіть і примножуйте духовну спадщину нашого народу, будьте гордими нащадками дідів і прадідів та своїх батьків, які сьогодні хоробро захищають нашу Вітчизну.
       І нехай Господь Бог благословляє нас усіх на мир і щасливе дитинство, міцне здоров’я і радість, благополуччя і достатку усім вам».

        Спільно з відділом освіти райдержадміністрації,  очільниця району К.Кедик, подарувала новому навчальному закладу  - мультимедійне обладнання  та багатофункціональний пристрій.

        До присутніх  та учнів  з вітальним словом звернулись меценати та  благодійники, які доклали максимум зусиль щодо відкриття даного навчального закладу:  сільський голова В.Бондар,  директор Могилів – Подільського  держлісгоспу В.Іщук, керівники місцевих сільгосппідприємств ПП «Довіра» М.Бондар та ФГ «Зведенівське» В.Гончарук.  Всі вони прийшли до школи з  цінними подарунками.

        Сьогоднішнє свято також не відбулося би без жителів с.Зведенівки, батьків теперішніх та майбутніх учнів.

        Від їх імені до всіх присутніх звернулась голова ради школи Г.Сафронова.

        Всіх присутніх зворушило вітання дітей, які звернулися до всіх присутніх вітальними словами та дякували всім що нарешті вони отримали такий довгоочікуваний  та прекрасний Храм науки.

        Нарешті настала урочиста мить,  директор школи О. Свирида отримала ключі  на право відкриття новозбудованого навчального закладу  і  спільно з найкращими учнями школи  та  почесними гостями з області та району, перерізали  символічну стрічку, яка символізувала в свою чергу  відкриття  новозбудованого навчального закладу.  

        В знак святкового дійства  сяючі   учні випустили в небо кольорові кульки.

       Перед урочистою миттю перерізання стрічки, до всіх присутніх з благословінням, звернулися  місцеві священики.

        Тож  сьогодні, в цей урочистий та святковий день, на Шаргородщині відкрилися двері новозбудованого навчального закладу.

        Отож ласкаво запрошуємо у шкільну домівку підростаюче молоде покоління Зведенівської територіальної громади .

     03.09.2018 | Aдмін

  Вернутись назад