Новини

  Носиківська СЗШ І-ІІ ст. отримала новий шкільний автобус

  На виконання Урядової Програми «Шкільний автобус», 20 вересня,2018 року,  Носиківська СЗШ І-ІІ ст. отримала новий шкільний автобус марки «Атаман» для підвезення до неї із сусіднього села Андріївка учнів на навчання.

        Такий подарунок, загальною вартістю 1 848 000 грн., педагогічному та учнівському колективам придбаний відділом освіти за підтримки Шаргородської райдержадміністрації (державні кошти та кошти місцевого бюджету на умовах співфінансування).   

         Відтепер школярам із с. Андріївка буде комфортніше та безпечніше діставатись до навчального закладу адже він замінить застарілий автобус.

       Загалом автобусом буде забезпечено підвезення 19-ти учнів та 2 педагогічних працівників до Носиківської СЗШ І-ІІ ст., 10 дітей дошкільного віку до Носиківського закладу дошкільної освіти.

       Із слів директора Носиківської СЗШ І-ІІ ст. В.Пишняка: «Учні та їх батьки, які проживають в с. Андріївка, щиро вдячні всім причетним до придбання автобуса. Вони висловлюють слова вдячності голові райдержадміністрації К.Кедик , голові районної ради М.Попову, депутатам районної ради, начальнику відділу освіти райдержадміністрації В. Кутніку, головному спеціалісту відділу освіти Н.Гуменюк.

        Завдяки їх старанням діти будуть підвозитися комфортним, головне теплим, автобусом. Це дуже важливо, адже із ліквідацією Андріївської СЗШ І ст, будуть підвозитися діти до закладу дошкільної освіти та учні початкових класів».  25.09.2018 | Aдмін

  Вернутись назад