Новини

  Відбулась колегія відділу освіти

  Сьогодні 20 листопада 2018 року в актовій залі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась колегія відділу освіти та нарада керівників навчальних закладів.     На колегії розглядались питання:
  Питання організації національно-патріотичного виховання та військово-патріотичного виховання школярів висвітлила головний спеціаліст відділу освіти Сандул С.М.
  Хід виконання ст. 30 Закону України "Про освіту" щодо прозорої та відкритої діяльності навчальних закладів району та створення відкритого освітнього простору висвітлив інженер з обслуговування комп’ютерних систем Дибчук А.І.
       На нараді керівників навчальних закладів на якій були присутні як керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. На нараді розглядались наступні питання:
      Роботу середніх загальноосвітніх шкіл району по забезпеченню якості освітньої діяльності за результатами ЗНО-2018 р. та про особливості ЗНО—2019 висвітлила завідувач Шаргородським районним методичним кабінетом Гуменюк В.А. Також Валентина Анатоліївна висвітлила питання здійснення обліку дітей дошкільного віку дошкільними навчальними закладами.    
     Методист з бібліотечних фондів Шаргородського районного методичного кабінету Бойко І.А. розповіла про стан забезпечення закладів освіти району підручниками та навчальною літературою на 2018-19 н.р.
     Завідувач інклюзивно-ресурсним центром Куцолапська А.М. розповіла про проведення тижня інклюзивної освіти в школах району.
      Підвівши підсумки наради, головний спеціаліст відділу освіти Шаргородської райдержадміністрації Сандул С.М. подякувала виступаючим за змістовну підготовку та висвітлення розглянутих питань, а керівників навчальних закладів попросила донести почуту ними інформацію до своїх навчальних закладів та побажала плідної співпраці, злагоди в роботі та взаєморозуміння в колективах.


  20.11.2018 | Aдмін

  Вернутись назад