Новини

  Відбулась колегія відділу освіти та нарада керівників навчальних закладів

  22 січня 2019 року в залі засідань Шаргородської районної державної адміністрації відбулась колегія та нарада керівників навчальних закладів району.          Перше питання колегії «Про перспективи розвитку системи освіти району у 2019 році» окреслив начальник відділу освіти Володимир Кутнік. “Про заходи управлінської діяльності керівників закладів ЗСО по запровадженню нового профстандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» (наказ Мінсоцполітики від 10.08.2018 р. №1143), Положення про сертифікацію педагогічних працівників (постанова КМУ від 27.12.2018 р.), виконанню наказу МОНУ від 29.12.2018 р. №1486 «Про встановлення строків подання реєстраційних документів педагогічними працівниками, які бажають пройти сертифікацію у 2019 році»” озвучила завідувач Шаргородським методичним кабінетом Гуменюк В.А.

           Про стан логопедичної роботи за І семестр 2018-2019 н.р. доповідала логопед Шаргородського РМК Задерей Н.І.

         Питання виконання у 2019 році плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення учнями закладів ЗСО математики на період до 2020 року висвітлила методист Шаргородського РМК Білава М.В.

          Методист Шаргородського РМК Андрійчук О.А. розповіла “Про виконання Постанови Верховної ради України від 05.09.2018 року №2521-VIII «Про відзначення 100-річчя проголошення 2019 року Акта злуки УНР і ЗУНР та проведення Всеукраїнської естафети єднання». Також Олена Антонівна розповіла про проведення міжнародного дня голокосту та реалізацію проекту «Праведники мого міста».

          Про дотримання керівниками закладів дошкільної освіти Порядку ведення обліку дітей дошкільного віку, затвердженого Постановою КМУ від19.09.2018 №806 та про моніторинг управлінської діяльності керівників закладів дошкільної освіти щодо організації освітнього процесу з формування навичок трудової діяльності дошкільників у 2019 році розповіла Петрук Н.І. методист Шаргородського РМК.

           Про проведення спартакіади педпрацівників у 2019 році та про проведення районного етапу фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії 2019 року» розповів голова районної ради профспілки працівників освіти Мельник. Г.Ю. Також він прозвітував про хід виконання угоди між відділом освіти і радою профспілки працівників освіти.

          Також було заслухано звіт керівників закладів освіти про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 20 листопада 2018 року щодо виконання ст. 30 Закону України «Про освіту».

         Перше питання наради керівників навчальних закладів «Про здійснення закладами ЗСО заходів, спрямованих на покращення якості навченості здобувачів освіти та досягнення очікуваних результатів ЗНО – 2019» розповіла завідувач Шаргородським РМК Гуменюк В.А.

       Підсумки проведення курсової перепідготовки педагогічних кадрів у 2018 р. та особливості її проведення у 2019 році розповіла методист Шаргородського РМК Бойко І. А.

        Питання роботи відділу та закладів освіти щодо ефективного, законного та раціонального використання бюджетних коштів ,участь в проектах та залучення інших позабюджетних надходжень за підсумками 2018 року висвітлила головний бухгалтер відділу освіти Лукашик. І. В.

        Виконання плану роботи відділу освіти за 2018 рік та план роботи відділу освіти на 2019 рік висвітлила головний спеціаліст відділу освіти Гуменюк Н.М.

  Завершуючи нараду керівників навчальних закладів начальник відділу освіти Володимир Кутнік подякував доповідачам за підготовку висвітлених питань, присутніх керівників попросив донести почуту інформацію до своїх трудових колективів.  22.01.2019 | Aдмін

  Вернутись назад