Новини

  Відбулась нарада керівників навчальних закладів

  Сьогодні 19.02.2019 року в залі засідань Шаргородської районної державної адміністрації відбулась  нарада керівників  закладів освіти.


     Нараду розпочав начальник відділу освіти  Шаргородської районної державної адміністрації Володимир Кутнік озвучивши питання, які виносяться на нараду.
      Методист з кадрових питань  Шаргородського районного методичного кабінету Мельник В.Я. розповіла про зміни до Правил формування та ведення особових справ працівників закладів освіти. Використовуючи мультимедійне обладнання під час свого виступу Валентина Яківна детально зупинилась на кожному пункті Правил формування та ведення особових справ.
      Керівники Шаргородської №2 (Кушнір О.П.), Рахнівсько-Лісової  (Горобець В.О.), Гибалівської (Тимофійшина В.М.), Козлівської (Гордійчук О.В.) СЗШ І-ІІІ ступенів Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 22.01.2019р. щодо покращення якості навченості випускників 11-х класів, підготовки їх до ЗНО-2019. Керівники вищевказаних навчальних закладів детально проаналізували пророблену роботу у своїх педагогічних та учнівських колективів з даного питання.
        Надзвичайно важливим на сьогодні є питання проведення в 2019 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної    загальної середньої освіти, та хід реєстрації на основну сесію ЗНО випускників закладів ЗСО, яке детально розглянула завідувач КУ «Шаргородський районний методичний кабінет» кабінетом Гуменюк В.А..
      Про пробне тестування як важливу складову  підготовки випускників закладів ЗСО району до    складання ЗНО-2019 та організацію роботи пункту пробного тестування «Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1» у березні 2019 року розповіли завідувач КУ «Шаргородський районний методичний кабінет» Гуменюк В.А. та директор Шаргородської СЗШ І-ІІІ ступенів Андрієць В.Й..
         Юрисконсульт відділу освіти Шаргородської райдержадміністрації Яковишена О.Ю. здійснила роз’яснення деяких положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів    України щодо протидії булінгу».
         Продуктивною та плідною була робота ініціативної групи працівників освіти, яка виробила та донесла до відома присутніх у залі розроблений зразок номенклатури справ ЗЗСО. З досвідом роботи по застосуванню нової інструкції ведення діловодства у ЗЗСО виступив директор Сапіжанської СЗШ І-ІІ ступенів Боднарчук С.Й.
          До роботи на нараді також долучились  і керівники закладів дошкільної  освіти, які взяли активну участь у обговорені питання опрацювання та подання звітів керівниками закладів дошкільної освіти про діяльність закладу за 2018 рік, яке озвучувала Петрук Н.І. методист КУ «Шаргородський районний методичний кабінет». Також вона виступила з питанням про проведення районних конкурсів «Колискова пісня» та дидактичних посібників і лепбуків для ЗДО.
        Завершив роботу наради начальник відділу освіти  Шаргородської районної державної адміністрації Володимир Кутнік подякувавши виступаючим за підготовку висвітлених питань та участь у нараді керівників навчальних закладів району.


  19.02.2019 | Aдмін

  Вернутись назад