Новини

  6 червня 2019 року: відбулося ЗНО з історії України

  257 випускників усіх 23-ох середніх шкіл району вже увійшли в аудиторії пунктів тестування №60 «Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1» та №61 «Шаргородська районна гімназія»  для проходження ними тестування з історії України, предмета обраного для складання державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти. 

   

  Пункти тестування на базі навчальних закладів району сьогодні працюють на повну потужність. У Шаргородській СЗШ І-ІІІ ступенів №1 для абітурієнтів підготовлено 16 аудиторій, а в Шаргородській районній гімназії - 18.

  На пункті тестування у першій школі міста Шаргорода ЗНО складають випускники 8 шкіл: Гибалівської, Голнчинецької, Деребчинської, Джуринської, Михайлівської, Шаргородської №2, районної гімназії та Мурафської СЗШ ОТГ Мурафської сільської ради. В гімназії  проходить іспит для випускників 18 навчальних закладів: Зведенівської, Івашковецької, Козлівської, Копистиринської, Лозівської, Пеньківської, Плебанівської, Покутинської, Рахнівсько-Лісової, Руданської, Слободо-Шаргородської, Хоменківської, Шаргородської №1, Юхимівської  СЗШ І-ІІІ ступенів,  Рахнівсько-Лісового та Федорівського НВК, а також 2 шкіл ОТГ Мурафської сільської ради - Довжанської і Клекотинської СЗШ І-ІІІ ступенів.

  З правильними відповідями до завдань сертифікаційної роботи з історії України абітурієнти зможуть  ознайомитись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «ЗНО-2019. Історія України».  04.06.2019 | Aдмін

  Вернутись назад