Новини

  Відбулась нарада кервників навчальних закладів

  09 серпня 2019 року в залі засідань Шаргородської райдержадміністрації відбулась нарада керівників навчальних закладів.  Нараду провів начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Кутнік.

  Начальник відділу освіти Володимир Кутнік розповів про огляд закладів освіти з питань готовності до нового навчального року, підготовку та порядок проведення конференції педагогічних працівників району.

      На нараді також розглядались питання:

       Завідуюча КУ Шаргородським РМК В.Гуменюк  озвучила рекомендації МОН України щодо викладання навчальних предметів у 2019-2020 н.р. також вона озвучила питання проведення районного серпневого педагогічного тижня.

  Начальник господарської групи Олег Мацьков  розповів про дотримання заходів щодо економії енергоресурсів у ЗЗСО за ІІ квартал 2019 року.

  Інженер з комп’ютерних систем  Андрій Дибчук окреслив стан впровадження інформаційної системи управління освітою (ІСУО) в закладах освіти району та статистичну звітність на початок 2019-2020 н.р..

      Начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Кутнік, підвівши підсумки роботи наради, подякував доповідачам за підготовку питань та наголосив на увазі присутніх щодо виконання першочергового завдання на даний період - підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти до нового навчального року.  14.08.2019 | Aдмін

  Вернутись назад