Новини

  Зустріч з юрконкультантами

     5 березня 2013 року в залі засідань Шаргородської районної державної адміністрації відбулась зустріч керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, голів профспілкових комітетів навчальних закладів з юрконсультом Кутик О.А. та Гіренком Т.А.  головним консультантом юридичної служби Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. 


     Під час зустрічі обговорювались питання штатного розпису навчальних закладів складання кошторисів,  перевірки КРУ підстави та проведення процедури перевірки. Цікавими були питання оплати праці, зокрема  оплата праці під час перебування на курсах підвищення кваліфікації педагогічним працівникам та медичним працівникам які мають основне місце роботи та працюють за сумісництвом, процедура підвищення заробітної плати, оплата  за завідування навчальними кабінетами, виплата індексації заробітної плати. Також цікаве питання було винесення догани педагогічним працівникам та процедура звільнення з посади.  Актуальним на даний час було питання атестації педагогічних працівників, процедура проходження та присвоєння категорії  та дотримання законності при ліквідації та реорганізації закладів освіти в процесі  оптимізації мережі. 
         Учасниками зустрічі було також обговорено форми та методи роботи профспілкових організацій та керівників навчальних закладів щодо відстоювання визначеного законодавством рівня оплати  праці, виплати надбавок та доплат.
       По завершенні зустрічі Мельник Григорій Юхимович - голова ради Профспілкової організації працівників освіти Шаргородського району подякував за висококваліфіковану консультацію.
          Заступник начальника відділу освіти Гуменюк Надія Миколаївна підкреслила необхідність проведення таких зустрічей та їх результативність.


  05.03.2013 | Aдмін

  Вернутись назад