Новини

  11 червня 2013 року в залі засідань Шаргородської РДА відбулась нарада керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів

  11 червня 2013 року в залі засідань Шаргородської РДА відбулась нарада керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. На нараді були розглянуті питання:


  1.    Про підсумки   районної педагогічної виставки «Формування моделі науково-методичної роботи освітнього закладу  з урахуванням пріоритетів розвитку методичної майстерності, ініціативи і творчості вчителів». У своєму виступі завідуюча районним методичним кабінетом Гуменюк В.А.. здійснила детальний аналіз проведення районної педагогічної виставки та участь у ній навчальних закладів.
  2.         Про реалізацію в ЗНЗ району обласного проекту «Я – першокласник» шляхом проведення акцій «Індивідуальна творча справа «Мій перший найкращий зошит» та «Про колективну творчу справу «Клуб маленьких Добродіїв».   Гуменюк В.А. - завідуюча районним методичним кабінетом, у своєму виступі наголосила на відповідальному ставленні   керівників навчальних закладів під час проведення даних акцій. Також було відзначено кращих у творчій справі «Мій перший найкращий зошит».
  3.         Про підсумки методичних конкурсів в 2012-2013 н.р.: конкурсу – захисту презентацій організації діяльності в ЗНЗ групових форм науково-методичної роботи та  конкурсу «Педагогічне портфоліо». Завідуюча районним методичним кабінетом Гуменюк В.А.  змістовно висвітлила дане питання. Відзначено було кращі роботи педагогічних працівників.
  4.         Про хід ремонту шкільних приміщень. Головний спеціаліст відділу освіти Заволович Т.О. зосередила увагу керівників навчальних закладів на дотримані санітарно-гігієнічних вимог під час ремонту шкільних приміщень, та наголосила на виконанні завдань які були поставлені.
  5.         Про результати моніторингу сформованості життєвих компетентностей у дітей старшого дошкільного віку за Базовою програмою «Я у світі». Методист з дошкільного виховання Ткачук Л.І. здійснила детальний аналіз проведеного моніторингу за розділами базової програми «Я у світі».
  6.         Про хід виконання Указу Президента України від 18.12.2007 року № 1228/2007 «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями». Завідуюча ПМПК Паламарчук М.В. під час свого виступу наголосила про необхідність створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.
  7.         Про підсумки атестаційної експертизи Шаргородського ДНЗ №2. Методист з дошкільного виховання Ткачук Л.І. ознайомила присутніх з результатами роботи атестаційної комісії, висвітливши у своєму виступі досягнення та недоліки у роботі Шаргородського ДНЗ №2.
  Підсумки наради підвів начальник відділу освіти Шаргородської РДА Кутнік В.О. у своєму виступі відзначив важливість розглянутих питань.  23.06.2013 | Aдмін

  Вернутись назад