Новини

  27 серпня 2013 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Шаргородського району

   
      На традиційній серпневій конференції були присутні колективи закладів освіти, сільські та міський голова, керівники районних організацій та установ, всього 400 чоловік. Також в роботі конференції взяли участь: Слободянюк Микола Іванович – голова Шаргородської райдержадміністрації, Павельський Володимир Олександрович – голова Шаргородської районної ради, Томенко Олег Олексійович – головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.


      На початку конференції директор Гибалівської СЗШ І-ІІІ ступенів Тимофійшина Віра Михайлівна привітала 17  молодих спеціалістів, які з нового навчального року розпочнуть свою трудову діяльність та увіллються у велику освітянську родину.
    З доповіддю «Про підсумки розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2012-2013 н.р. та завдання на 2013-2014 н.р., спрямовані на виконання законодавчих документів щодо функціонування і розвитку освіти» виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації  Кутнік Володимир Олексійович. У своїй доповіді начальник відділу освіти здійснив детальний аналіз розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2012-2013 н.р.   
  Зокрема, начальник відділу освіти зосередив увагу присутніх на функціонуванні у 2012-2013 навчальному році: 43-х загальноосвітніх навчальних закладів 4 СЗШ І-го ступеня, 5 СЗШ І-ІІ ступенів, 24 СЗШ І-ІІІ ст., 9 НВК, 1 гімназії, в яких навчалося 6646 учнів, 29 ДНЗ, в яких виховувалися 1840 дітей, БДЮТу – 841 гуртківець та ДЮСШ – 535 вихованців, відзначивши створення в районі на базі опорних навчальних закладів освітніх округів, закладів нового типу НВК, відкриття двох дошкільних навчальних закладів у селах Гибалівка та Носиківка, що вирішило питання охоплення дошкільною освітою дітей 5-річного віку, на даний час цей показник становить 100%. У доповіді було проаналізовано питання виховання підростаючого покоління, охоплення їх дошкільною, загальною середньою та позашкільною освітою. Здійснено детальний аналіз участі учнівмта педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів в районних, обласних та всеукраїнських конкурсах, оглядах, фестивалях. Розглянуто питання матеріально-технічного забезпечення освітніх установ, забезпечення закладів освіти кваліфікованими педагогічними працівниками. Значна увага приділялась питанню організації оздоровлення та відпочинку  дітей, зокрема в ДОК ім. В. Загурного.
          Окремо було відзначено підготовку освітніх установ до  нового 2013-2014 навчального року.  
          В обговорені доповіді  начальника відділу освіти взяли участь Заєць Тетяна Аркадіївна – директор Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів, Свідніцька Оксана Володимирівна – заступнику директора з навчально-виховної роботи Хоменківської СЗШ І-ІІІ ступенів, завідуюча Копистиринськм ДНЗ - Соєцька Валентина Вікторівна, Копайгородська Людмила Пилипівна - вчитель початкових класів Пеньківської СЗШ І-ІІІ ступенів.
  Томенко Олег Олексійович – головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Вінницької ОДА відзначив здобутки загальноосвітніх навчальних закладів району на обласному рівні та підкреслив готовність їх до нового навчального року.
      Слободянюк Микола Іванович – голова Шаргородської РДА та Павельський Володимир Олександрович – голова Шаргородської райради привітали присутніх у святковій залі з святом та подякували керівникам освітніх установ, педагогічним колективам навчальних закладів за наполегливу працю спрямовану на виховання та навчання підростаючого покоління. 


  28.08.2013 | Aдмін

  Вернутись назад