Новини

  Районний конкурс естрадної пісні «Музична парасолька»

      02.02.2012 року на базі БДЮТу пройшов конкурс естрадної пісні «Музична парасолька». У даному заході прийняли  участь учні 15 загальноосвітніх шкіл району та БДЮТу: Дерев‘янська , Плебанівська, Покутинська, Конатковецька, Мурафська, Козлівська, Пасинківська, Руданська, Шаргородська №1, Носиківська,  Михайлівська, Буднянська, Клекотинська, Шаргородська районна гімназія, Рахнівсько-Лісова №1 СЗШ.
  Згідно положення про конкурс, кожен учасник повинен представити одну пісню естрадного жанру українською мовою, іншу ( за вибором). Танцювальний колектив представляє танець.
  За рішенням журі, на основі підсумкового протоколу районного позашкільного заходу переможцями та призерами визначені:

   Серед дуетів:

  І місце – Шаргало Аліна, Куйбіда Анна ( Козлівська СЗШ);

  ІІ місце – Бабко Олеся, Бабко Олена ( Покутинська СЗШ);

  ІІІ місце – Семенюк Артур, Осадчук – Арап Каріна ( Буднянська СЗШ).

  Серед вокалістів:

  Вікова категорія 6-9 років:

  І місце – Свідніцький Артур  Мурафська СЗШ);

  ІІ місце – Кухаренко Катерина ( Плебанівська СЗШ);

  ІІІ місце – Мартазіна Каріна ( Шаргородська районна гімназія);

  4 місце – Бобчак Вікторія ( Клекотинська СЗШ);

                   Змерзлюк Микола ( Козлівська СЗШ);

  5 місце – Богачук Яна ( Руданська СЗШ).

  Вікова категорія 10-13 років:

  І місце – Фесюк Вікторія (Дерев‘янська СЗШ);

                Храпко Яна ( Пасинківська СЗШ);

  ІІ місце –    Коваль Влада ( Руданська СЗШ);

                Філіпішена Настя ( Рахнівсько-Лісова СЗШ №1);

  ІІІ місце – Семенюк Артур  ( Буднянська СЗШ);

                    Оплаканська Тетяна ( Плебанівська СЗШ)

  4 місце – Пацьора Діана (Козлівська СЗШ);

  5 місце – Немченко Адріана ( Шаргородська СЗШ №1).

  Вікова категорія 14-16 років:

  І місце -  Самборська Оксана ( БДЮТ);

                  Підпенько Ярослава (Мурафська СЗШ);

  ІІ місце –  Степанюк Михайло ( Михайлівська СЗШ);

  ІІІ місце – Лєбєдєв Олександр ( Михайлівська СЗШ);

                   Оплаканська Інна ( Плебанівська СЗШ);

  4 місце – Мичак Анна ( Дерев‘янська СЗШ);

  5 місце – Мотишена Богдана  ( Шаргородська районна гімназія).

        У конкурсі взяв участь один танцювальний колектив БДЮТу гурт «Асорті» ( старша вікова група).

  Директор БДЮТу  Ю.Буряк

  08.02.2012 | Aдмін | Читати далі

  До уваги медичних працівників, які працюють в закладах освіти!


      18 січня 2012 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 23 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. № 1418» щодо встановлення надбавки за вислугу років медичним працівникам, зокрема лікарям та медичним сестрам, які працюють в закладах освіти.
        Звертаємо увагу, що з лютого 2012 року, у зв’язку із прийняттям зазначеного нормативно-правового акту, до стажу
  роботи для виплати надбавки за вислугу років таким працівникам зараховуються також періоди військової служби, служби в органах та підрозділах цивільного захисту, служби в Держспецзв’язку та в підрозділах Держспецтрансслужби, служби осіб рядового і начальницького складу у Збройних силах. Інших військових формуваннях і правоохоронних органах України та колишнього СРСР.

       Також звертаємо увагу на те, що така надбавка за вислугу років включається до загального доходу працівника як складова заробітної плати і не має разового характеру.


  За матеріалами http://mon.gov.ua
  04.02.2012 | Aдмін | Читати далі

  До уваги керівників навчальних закладів та батьків!

  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України ще раз нагадує, що відповідно до наказу Міністерства від 27 січня 2012 року № 81 «Про роботу навчальних закладів в у мовах низьких температур», доручено приймати рішення про призупинення навчально-виховного процесу Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, незалежно від форм власності і підпорядкування при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів Цельсія.
       Для прийняття рішення щодо функціонування дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, незалежно від форм власності і підпорядкування МОНмолодьспорту рекомендує місцевим органам  виконавчої влади  та  керівникам  навчальних  закладів, батькам, користуватися офіційними прогнозами на наступну добу Українського гідрометеорологічного центру (http://www.meteo.com.ua).
   
  30.01.2012 | Aдмін | Читати далі

  «Фестиваль агітбригад юних дружин рятувальників»

  26.01.2012р. на базі БДЮТу відбувся районний позашкільний захід Фестиваль агітбригад юних дружин рятувальників. Участь у  заході прийняли – 16 загальнооосвітніх шкіл: Стрільницька, Писарівська, Дерев‘янська, Буднянська, Ярівська СЗШ І-ІІст., Довжанська, Пеньківська, Івашківська, Шаргородська №1,2, Хоменківська, Голинчинецька, Копистиринська, Михайлівська, Мурафська СЗШ І-ІІІст. та Шаргородська районна гімназія.

  30.01.2012 | Aдмін | Читати далі

  Міністерством освіти змінено положення про атестацію педпрацівників

    Набрав чинності наказ Міністерства освіти, що затверджує зміни до положення про атестацію педагогічних працівників
       Наказом, що затверджує зміни зокрема установлено, що присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні  звання вчителям та викладачам, які викладають два і більше навчальні  предмети і до набрання чинності цим наказом не пройшли підвищення  кваліфікації з усіх предметів, які вони викладають, поширюються на все педагогічне навантаження до наступної атестації.
   
  26.01.2012 | Aдмін | Читати далі

  Про 10 найважливіших подій, які сталися в освіті Шаргородського району у 2011 році

  Герб Шаргородського району
  1.    Відкриття 1 вересня 2011 року Шаргородської районної гімназії за участю Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Д. Табачника, голови Вінницької ОДА М. Джиги, Урядового уповноваженого з  питань  співробітництва  з  Російською Федерацією,  державами - учасницями Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства та іншими регіональними об'єднаннями В. Мунтіяна.
  2.    Участь начальника відділу освіти М. Слободянюка у складі делегації Вінницької області в роботі ІІІ Всеукраїнського з’їзду педагогічних працівників.
  3.    Відкриття Слободо-Шаргородського ДНЗ, придбання приміщення для ДНЗ у с. Гибалівка.
  4.    Реалізація районного проекту «Створення WEB-сайтів СЗШ та налагодження електронного зв’язку», в результаті якого 38 загальноосвітніми навчальними закладами створені  електронні поштові скриньки. 32 СЗШ створили свої шкільні сайти.
  5.    Затвердження нових критеріїв рейтингової оцінки діяльності ЗНЗ району (наказ по відділу освіти від 15.03.2011 р. № 75-В).
  6.    На виконання Державної цільової програми «Шкільний автобус» від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України отримано шкільний автобус для Шаргородської районної гімназії.
  7.    Присудження Премії Верховної Ради України директору Зведенівської СЗШ І-ІІІ ст. Кутніку Володимиру Олексійовичу (Постанова від 20.10.2011 р. № 3955-VІ).
  8.    Модернізовано навчально-матеріальну базу Рахнівсько-Лісової СЗШ І-ІІІ ст. №1:
  •    замінено меблі у 21 класній кімнаті (232 столи, 454 стільці, 30 столів однотумбових учительських, 30 книжкових шаф);
  •    в єдиній школі району встановлено систему відеонагляду за територією та коридорами (16 відеокамер, датчики руху);
  •    встановлено огорожу та освітлення всієї території школи, проведено заміну 70 м. теплотраси, обладнано внутрішні вбиральні, капітально відремонтовано шкільний трактор,  придбано музичну апаратуру.
  Вартість придбаного становить понад 500 тисяч гривень, всі кошти надані випускниками школи у вигляду благодійної допомоги.
  9.     Зайняте 6-те місце в області за підсумками літньої оздоровчої кампанії 2011 року (оздоровлено 71% школярів району). Завершення будівництва та введення в дію плавального басейну у ДОК ім. В Загурного с. Клекотини.
  10.     Здобутки в роботі з обдарованими дітьми:
  •    Бартко Аліна, учениця 11 класу Зведенівської СЗШ І-ІІІ ст., зайняла 6-те місце у ІV етапі Регіональної олімпіади з російської мови та літератури;
  •    Хмельовський Микола, учень Мурафської СЗШ І-ІІІ ст., на Всеукраїнському рівні – посів перше місце в змаганнях серед юнаків зі стендової стрільби «Кубок України» серед юніорів;
  •    7 учнів району вибороли призові місця в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
  23.01.2012 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 «52» 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 357