Новини

  Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа»

   15 серпня 2012 року делегація Дунаєвецького району Хмельницької області у складі Колісника В.В., заступника  начальника  відділу  освіти,  Козирської А.І., завідуючої  РМК  та Пушко В.М., голови районної  профспілки, в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» побувала у відділі освіти Шаргородської райдержадміністрації та Шаргородському РМК, відвідала Клекотинську, Михайлівську, Мурафську середні загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Мурафський ДНЗ, Шаргородську районну гімназію. 

  19.08.2012 | Aдмін | Читати далі

  Про проведення Всеукраїнського Інтернет - опитування батьків майбутніх першокласників

   Керівникам навчальних закладів, батькам
  Міністерство, спільно з державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом «Педагогічна преса» оголошує  проведення Всеукраїнського Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників.
   Інтернет – опитування проводиться з метою вивчення проблем, що виникають у батьків майбутніх першокласників та забезпечення наступності дошкільної і початкової освіти, сприятиме вивченню проблем батьків, котрі відправляють свою дитину в перший клас. Як обрати школу, вчителя? Чи варто водити малечу на підготовчі курси до школи?  Як освітній заклад має готуватися до прийому вашої дитини? Поділіться своїм досвідом – це може допомогти батькам наступних першокласників прийняти вірне та виважене рішення.
  Просимо довести дану інформацію до батьків та сприяти їх участі в опитуванні.
  13.08.2012 | Aдмін | Читати далі

  26 травня у школярів розпочнуться літні канікули

  Учні 1-8 та 10 класів українських шкіл завершатьнавчання у п’ятницю 25 травня, дев’ятикласники складатимуть шкільні іспити до 30 травня.

  В українських школах завершується навчальний рік. Як відомо, у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та відповідно до рекомендацій уряду, всім навчальним закладам необхідно завершити навчальний рік до 25 травня.
  Відповідно до порядку закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації навчання вже завершено в учнів 9-х
  та 11-х класів.
  У дев’ятикласників до 30 травня триватиме державна підсумкова атестація, після чого їм буде вручено документи про загальну середню освіту.
  Випускники 11-х класів уже отримали атестати про повну загальну середню освіту. У тих випускників шкіл, які вирішили здобувати вищу освіту, продовжується зовнішнє незалежне оцінювання, що триватиме до 7 червня.
  Практично не відчули впливу футбольного чемпіонату на строки навчального процесу учні 1-8 та 10 класів. Навчальні екскурсії та навчальна практика, що є необхідними складовими навчально-виховного процесу були проведені протягом навчального року.
  Після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах буде проведено свято "Останній дзвоник".
  За матеріалами: Освіта.ua
  23.05.2012 | Aдмін | Читати далі

  Вітання зі світлим і радісним святом - Днем Перемоги.

       Дорогі ветерани, воїни-визволителі! На крилах свого життєтворчого леготу буйний зелений травень приніс
  на нашу землю оповите світлим сумом і безмеж­ною радістю свято - день Перемоги.
  День, коли кожен із нас, і той, хто пережив труд­нощі лихоліття, і той, хто
  народився і виріс у мирні роки, складає шану живим і полеглим героям. Людям,
  які понад усе цінували сво­боду і незалежність рідної Вітчизни. І заради цієї
  високої мети йшли на найбільші жертви, їхні патріотичні пориви, їхня самовідданість окупилась сторицею.
     
  9 травня - День Перемоги, день закінчення світової війни. День радісний і святко­вий, але це свято зі сльозами на очах.

       Бо хто поверне загиблих нам рідних і близь­ких? Хто втішить біль серця і витре сльози ма­терів, дружин, дітей? Хто поверне вкрадене фа­шистськими катами багатство нашої землі, що наживалось потом нашого народу?

       Не всі повернулися з воєнних доріг: чорні хустини печалі ще довго покривали пе­редчасно посивілі голови солдатсь
  ких вдів.
      Скільки їх - молодих, вродливих, убитих го­рем - залишилося жити в самоті.
  Спливло 66
  років від того вистраж­даного радісно-сумного Дня Перемоги.
          Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку - це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок
  - бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на укра­їнській землі.

  Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо вірю, що цьогорічний День Пере­моги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги в
  подальшій роз­будові демократичної та заможної держави.
  Дорогі ветерани!
   Це саме Ви колись на полі битви помирали,
   Щоб нам жилося в мирі і на волі,
    Тому ми щиро Вас вітаємо зі святом!
   Щоб Ви були щасливі і здорові!
   Щоб не спіткала Вас в житті невдача і неправда,
    Щоб не сивіли скроні від образ і горя,
    Щоб у господі хліб був і до хліба,
   Щоб не була важкою ваша доля!
    Ми щиро хочемо, щоб всі Ви усміхнулись,
    Щоб лиця Ваші не були сльозами вкриті,
    Щоби дітей, онуків мали Ви здорових,
   Красивих, ніжних, як волошки в житі,
    Щоби держава Вас на мить не забувала
   І вчасно пенсію заслужену давала!
   Тож ми щиро вітаємо вас зі святом!!!
  Зі святом Вас, із Днем Перемоги!
  08.05.2012 | Aдмін | Читати далі

  4 травня одинадцятикласники писатимуть переказ з української мови

  У п’ятницю 4 травня випускники 11-х класів проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови, що буде проведена у формі переказу

    Оголошення варіанту тексту переказу для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів традиційно відбудеться на Першому національному каналі 4 травня о 9 годині ранку, після чого у школах України розпочнеться перший випускний іспит цьогорічних випускників.

    Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою для учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів.

    Цього року варіант переказу буде обраний з 61 тексту, що запропоновані у посібнику, визначеному Міністерством освіти.

    Тексти, рекомендованого міністерством збірника відповідають навчально-методичним вимогам до докладного переказу, що в повному обсязі дає змогу перевірити формування в учнів комунікативних умінь та орфографічних і пунктуаційних навичок.

    На виконання завдання державної підсумкової атестації учням буде відведено 90 хвилин, протягом яких учні мають докладно відтворити первинний текст запропонованого переказу з урахуванням його смислової і структурної цілісності.

    Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатку до атестата про повну загальну середню освіту та враховуватимуться при визначенні його середнього бала.

    Нагадаємо, що крім переказу з української мови, до 11 травня випускники шкіл складуть випускні іспити ще з двох навчальних предметів.

    Вручення атестатів про повну загальну середню освіту у переважній більшості українських шкіл відбудеться у суботу 12 травня.

    Ті випускники, які прийняли рішення про вступ до вищих навчальних закладів братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, що розпочнеться 15 травня.

  03.05.2012 | Aдмін | Читати далі

  У випускників шкіл триває останній навчальний тиждень

     У загальноосвітніх навчальних закладах близиться до завершення навчальний рік, який цього року скорочено через проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи з футболу
      Українські школи увійшли до завершальної фази навчального року, першими навчання завершать одинадцятикласники. Відповідно до графіку закінчення навчального року учні 11-х класів завершать заняття 3 травня.
      Наступного дня їх очікує перший випускний іспит з української мови. Підсумкова атестація з цього предмета відбудеться у вигляді переказу, а завдання буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.
      До 11 травня випускники 11-х класів складуть іспити ще з двох навчальних предметів. Результати державної підсумкової атестації увійдуть до додатків до атестатів про повну загальну середню освіту та будуть враховуватися при визначенні середнього бала атестата.
      У учнів 9-х класів державна підсумкова атестація проводитиметься у період з 14 до 30 травня. Протягом цього часу учні атестуватимуться з п'яти шкільних предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
     Державна підсумкова атестація з навчальних предметів буде проведена відповідно до наказу міністерства, яким зокрема визначені форми та зміст державної підсумкової атестації учнів системи загальної середньої освіти у 2011/2012 навчальному році.
      Навчальні заняття у 1–8 та 10 класах завершаться 25 травня, після чого у школах відбудеться свято "Останнього дзвоника".
      Атестати про повну загальну середню освіту одинадцятикласники отримають 12 травня, а вже 15 травня для них розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, результати якого вони використовуватимуть під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів України.
  Більше про проведення державної підсумкової атестації>>>
  Посилання за темою:
  За матеріалами: Освіта.ua
  25.04.2012 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 «59» 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
  Всього новин: 414