Новини

  Учасники ЗНО дізнаються про місце тестування протягом квітня

           Про час та місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета учасники тестування дізнаються із запрошень-перепусток. Зважаючи на звернення учасників
  ЗНО , про місце розташування пунктів тестування, у яких вони проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що розподіл абітурієнтів за пунктами тестування буде здійснено після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета.
  11.04.2012 | Aдмін | Читати далі

  Перспективи розвитку дошкільної освіти обговорили у Міністерстві

     13 березня Міністерством освіти і науки, молоді  та спорту України проведено круглий стіл на тему: «Реалії та перспективи розвитку дошкільної освіти. Запитання - відповіді». Участь  у заході взяли методисти районних та міських  методичних кабінетів з усіх регіонів України.
   
   
  14.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  Електронні версії збірників ДПА для 11-х класів виявилися непридатними


      Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти оприлюднено електронні версії збірників завдань для державної підсумкової атестації, що містять неповний перелік варіантів завдань
  У 2012 році державна підсумкова атестація учнів 11 класів проводиться за збірниками, затвердженими Міністерством освіти.
     Згідно з листом Міністерства освіти №1/9-61, електронні версії всіх збірників завдань для державної підсумкової атестації мають бути оприлюднені на сайтах Міністерства освіти та Інституту інноваційних технологій не пізніше 1 квітня 2012 року.
     Крім того, 27 лютого Інститутом інноваційних технологій затверджено графік розміщення електронних версій збірників завдань для підсумкової атестації, у відповідності з яким збірники для 11 класу мали бути оприлюднені у період з 5 по 7 березня 2012 року.
     7 березня Інститут інноваційних технологій розмістив на своєму сайті електронні версії збірників завдань ДПА для 11 класу, але більшість збірників розміщені у скороченому вигляді, що унеможливлює їх практичне використання.
     Зокрема, електронні версії збірників завдань з історії України, математики, фізики, хімії, біології, української мови, української літератури та інших предметів містять значно меншу кількість варіантів завдань ніж їх паперові версії, що є у вільному продажу.
     Крім того, взагалі не оприлюднені збірники завдань для проведення державної підсумкової атестації з мов нацменшин – угорської, кримськотатарської, молдовської, польської та румунської.
     Згідно з графіком розміщення електронних версій збірників завдань ДПА-2012, у період з 12 до 15 березня мають бути оприлюдненні електронні версії збірників для підсумкової атестації учнів 9-х класів.
     Нагадаємо, 3 березня оприлюднені збірники завдань для державної підсумкової атестації учнів 4-х класів.
  За матеріалами: Освіта.ua
  12.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  З святом краси і любові - 8 Березня!

  07.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  Педспартакіада продовжується

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Шаргородської РДА 18 лютого відбулись зональні а 25 лютого 2012 року фінальні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу серед чоловіків та жінок за програмою педагогічної Спартакіади працівників освіти Шаргородського району 2012 року. В цьому заході взяли участь 53 учасники з 28 закладів освіти.
  За підсумками змагань з шахів (гол. суддя Іванчук О.П.) переможцями та призерами стали:
  Серед чоловіків:
  ·         Загурний Леонід (Джуринська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Берещук Юрій (Івашковецька СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Коломієць Василь (Федорівська СЗШ І-ІІІ ступенів).
  Серед жінок:
  ·         Лахман Світлана (Федорівська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Кучмій Наталія (Джуринська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Задорожна Тетяна (Рахнівсько-Лісова №1 СЗШ І-ІІІ ступенів).
   В  змаганнях з шашок (гол. суддя Мельник В.В.) переможцями та призерами стали:
  Серед чоловіків:
  ·         Шкварук Валерій (Шаргородська №2 СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Мануляк Анатолій (Перепільчинецька СЗШ І-ІІ ступенів);
  ·         Пльонсак Іван (Довжанська СЗШ І-ІІІ ступенів).
  Серед  жінок:
  ·         Халімон Тетяна (Джуринська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Сенчишена Наталія (Шаргородська районна гімназія);
  ·         Богацька Наталія (Шаргородська №1 СЗШ І-ІІІ ступенів).
   Рейтинг змагань з настільного тенісу (гол. суддя Бацалай Ю.О.) очолили:
  Серед чоловіків:
  ·         Шпак Віталій (Пасинківська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Мельник Сергій (Пеньківська СЗШ І-ІІ ступенів).
  Серед жінок:
  ·         Яренчак Людмила (Івашковецька СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Маковей Ольга (Пасинківська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Сорочишена Тетяна (Рахнівсько-Лісова №2 СЗШ І-ІІІ ступенів).
   Після п’яти видів змагань в загальнокомандному заліку лідирує Джуринська СЗШ І-ІІІ ст. (597,5 очок). Друге і третє місця посідають Шаргородська №2 СЗШ І-ІІІ ст. (514 очок) та Шаргородська районна гімназія (510 очок)
   Головний суддя педагогічної Спартакіади -
   директор Шаргородської ДЮСШ                                               О.Шевчук
  05.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  Електронні версії збірників завдань ДПА будуть оприлюднені найближчим часом


      Учні та вчителі шкіл отримають можливість користуватися електронними версіями збірників завдань для державної підсумкової атестації протягом першої половини березня
      Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомив про дати публікації електронних версій збірників завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової типових навчальних планів.
      Електронні збірники завдань ДПА-2012 будуть оприлюднені з метою їх практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл.
      Відповідно до наданого графіку збірники завдань ДПА-2012 будуть розміщуватися на офіційних сайтах поетапно. Отже першими будуть оприлюдненні збірники завдань для початкової школи, їх буде розміщено з 1 до 3 березня.
      Протягом 5-7 березня будуть розміщенні збірники завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів, а у період з 12 до 15 березня доступ до електронних версій збірників завдань отримають учні 9-х класів.
      Зазначимо, що підсумкова атестація у початковій школі відбуватиметься з 11 до 20 травня, в основній з 14 до 30 травня, в старшій школі з 4 по 11 травня 2012 року.
      В основній та старшій школі атестація розпочнеться іспитом з української мови, що є обов’язковим предметом атестації для всіх школярів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.
      Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація учнів відбудеться з п'яти предметів.
    Атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах буде проводитися за збірниками, затвердженими наказами Міністерства освіти.
    У Міністерстві освіти повідомили, що для проведення ДПА з української мови, регіональним управлінням освіти буде безкоштовно надіслано збірники диктантів (9 клас) та переказів (11 клас), у відповідності до кількості навчальних закладів.
    Також будуть надіслані збірники ДПА з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання.
    Детальніше про особливості проведення державної підсумкової атестації у 2012 році
  Посилання за темою:
  > Детальніше про державну підсумкову атестацію в старшій школі у 2012 році. ДПА 11 клас

  За матеріалами:

  Освіта.ua
  29.02.2012 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 «60» 61 62 63 64 65 66 67 68 69
  Всього новин: 414