Новини

  Зі святом 1 вересня, з Днем знань.

     

  Саме 1-го вересня починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.
      Саме сьогодні ми з особливим трепетом та теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, складаємо подяку за їх невтомну та неоціненну працю. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, – ми завжди залишаємося вашими учнями!
      Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо здійснити свою мрію, досягти своєї мети у житті, провести навчальний рік цікаво та плідно, у взаєморозумінні з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.
      Особливе вітання сьогодні нашим дорогим першокласникам, які тільки починають свою дорогу до Знань, світу нового і непізнаного, де вас чекає захоплююче знайомство із скарбницями вічної мудрості та духовних надбань людства.
  Ніколи не зупиняйтеся на цьому шляху, а вчителі та батьки стануть вашими надійними помічниками під час перших кроків до самостійного життя.
      Бажаємо всім доброго здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та насолоди від отриманих знань!

  01.09.2012 | Aдмін | Читати далі

  До уваги вчителів, учнів та їхніх батьків!

  Повідомляємо, що відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту” 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня.
  Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр – з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.
  Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня-7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.
  Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводиться з 13 по 21 травня; для випускників 9-х класів – з 28 травня по 11 червня; для випускників 11-х класів – з 27 по 31 травня.
  Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів – 1-2 червня.
  Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня  по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

  З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.


  За матеріалами сайту mon.gov.ua
  23.08.2012 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнська акція «Нові стандарти – нова школа»

   15 серпня 2012 року делегація Дунаєвецького району Хмельницької області у складі Колісника В.В., заступника  начальника  відділу  освіти,  Козирської А.І., завідуючої  РМК  та Пушко В.М., голови районної  профспілки, в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» побувала у відділі освіти Шаргородської райдержадміністрації та Шаргородському РМК, відвідала Клекотинську, Михайлівську, Мурафську середні загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Мурафський ДНЗ, Шаргородську районну гімназію. 

  19.08.2012 | Aдмін | Читати далі

  Про проведення Всеукраїнського Інтернет - опитування батьків майбутніх першокласників

   Керівникам навчальних закладів, батькам
  Міністерство, спільно з державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом «Педагогічна преса» оголошує  проведення Всеукраїнського Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників.
   Інтернет – опитування проводиться з метою вивчення проблем, що виникають у батьків майбутніх першокласників та забезпечення наступності дошкільної і початкової освіти, сприятиме вивченню проблем батьків, котрі відправляють свою дитину в перший клас. Як обрати школу, вчителя? Чи варто водити малечу на підготовчі курси до школи?  Як освітній заклад має готуватися до прийому вашої дитини? Поділіться своїм досвідом – це може допомогти батькам наступних першокласників прийняти вірне та виважене рішення.
  Просимо довести дану інформацію до батьків та сприяти їх участі в опитуванні.
  13.08.2012 | Aдмін | Читати далі

  26 травня у школярів розпочнуться літні канікули

  Учні 1-8 та 10 класів українських шкіл завершатьнавчання у п’ятницю 25 травня, дев’ятикласники складатимуть шкільні іспити до 30 травня.

  В українських школах завершується навчальний рік. Як відомо, у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року та відповідно до рекомендацій уряду, всім навчальним закладам необхідно завершити навчальний рік до 25 травня.
  Відповідно до порядку закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації навчання вже завершено в учнів 9-х
  та 11-х класів.
  У дев’ятикласників до 30 травня триватиме державна підсумкова атестація, після чого їм буде вручено документи про загальну середню освіту.
  Випускники 11-х класів уже отримали атестати про повну загальну середню освіту. У тих випускників шкіл, які вирішили здобувати вищу освіту, продовжується зовнішнє незалежне оцінювання, що триватиме до 7 червня.
  Практично не відчули впливу футбольного чемпіонату на строки навчального процесу учні 1-8 та 10 класів. Навчальні екскурсії та навчальна практика, що є необхідними складовими навчально-виховного процесу були проведені протягом навчального року.
  Після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах буде проведено свято "Останній дзвоник".
  За матеріалами: Освіта.ua
  23.05.2012 | Aдмін | Читати далі

  Вітання зі світлим і радісним святом - Днем Перемоги.

       Дорогі ветерани, воїни-визволителі! На крилах свого життєтворчого леготу буйний зелений травень приніс
  на нашу землю оповите світлим сумом і безмеж­ною радістю свято - день Перемоги.
  День, коли кожен із нас, і той, хто пережив труд­нощі лихоліття, і той, хто
  народився і виріс у мирні роки, складає шану живим і полеглим героям. Людям,
  які понад усе цінували сво­боду і незалежність рідної Вітчизни. І заради цієї
  високої мети йшли на найбільші жертви, їхні патріотичні пориви, їхня самовідданість окупилась сторицею.
     
  9 травня - День Перемоги, день закінчення світової війни. День радісний і святко­вий, але це свято зі сльозами на очах.

       Бо хто поверне загиблих нам рідних і близь­ких? Хто втішить біль серця і витре сльози ма­терів, дружин, дітей? Хто поверне вкрадене фа­шистськими катами багатство нашої землі, що наживалось потом нашого народу?

       Не всі повернулися з воєнних доріг: чорні хустини печалі ще довго покривали пе­редчасно посивілі голови солдатсь
  ких вдів.
      Скільки їх - молодих, вродливих, убитих го­рем - залишилося жити в самоті.
  Спливло 66
  років від того вистраж­даного радісно-сумного Дня Перемоги.
          Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку - це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок
  - бути гідними вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на укра­їнській землі.

  Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо вірю, що цьогорічний День Пере­моги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги в
  подальшій роз­будові демократичної та заможної держави.
  Дорогі ветерани!
   Це саме Ви колись на полі битви помирали,
   Щоб нам жилося в мирі і на волі,
    Тому ми щиро Вас вітаємо зі святом!
   Щоб Ви були щасливі і здорові!
   Щоб не спіткала Вас в житті невдача і неправда,
    Щоб не сивіли скроні від образ і горя,
    Щоб у господі хліб був і до хліба,
   Щоб не була важкою ваша доля!
    Ми щиро хочемо, щоб всі Ви усміхнулись,
    Щоб лиця Ваші не були сльозами вкриті,
    Щоби дітей, онуків мали Ви здорових,
   Красивих, ніжних, як волошки в житі,
    Щоби держава Вас на мить не забувала
   І вчасно пенсію заслужену давала!
   Тож ми щиро вітаємо вас зі святом!!!
  Зі святом Вас, із Днем Перемоги!
  08.05.2012 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 «60» 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
  Всього новин: 422