Новини

  У випускників шкіл триває останній навчальний тиждень

     У загальноосвітніх навчальних закладах близиться до завершення навчальний рік, який цього року скорочено через проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи з футболу
      Українські школи увійшли до завершальної фази навчального року, першими навчання завершать одинадцятикласники. Відповідно до графіку закінчення навчального року учні 11-х класів завершать заняття 3 травня.
      Наступного дня їх очікує перший випускний іспит з української мови. Підсумкова атестація з цього предмета відбудеться у вигляді переказу, а завдання буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.
      До 11 травня випускники 11-х класів складуть іспити ще з двох навчальних предметів. Результати державної підсумкової атестації увійдуть до додатків до атестатів про повну загальну середню освіту та будуть враховуватися при визначенні середнього бала атестата.
      У учнів 9-х класів державна підсумкова атестація проводитиметься у період з 14 до 30 травня. Протягом цього часу учні атестуватимуться з п'яти шкільних предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
     Державна підсумкова атестація з навчальних предметів буде проведена відповідно до наказу міністерства, яким зокрема визначені форми та зміст державної підсумкової атестації учнів системи загальної середньої освіти у 2011/2012 навчальному році.
      Навчальні заняття у 1–8 та 10 класах завершаться 25 травня, після чого у школах відбудеться свято "Останнього дзвоника".
      Атестати про повну загальну середню освіту одинадцятикласники отримають 12 травня, а вже 15 травня для них розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, результати якого вони використовуватимуть під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів України.
  Більше про проведення державної підсумкової атестації>>>
  Посилання за темою:
  За матеріалами: Освіта.ua
  25.04.2012 | Aдмін | Читати далі

  Учасники ЗНО дізнаються про місце тестування протягом квітня

           Про час та місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета учасники тестування дізнаються із запрошень-перепусток. Зважаючи на звернення учасників
  ЗНО , про місце розташування пунктів тестування, у яких вони проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, в Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що розподіл абітурієнтів за пунктами тестування буде здійснено після завершення процесу формування бази даних абітурієнтів та визначення кількості осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета.
  11.04.2012 | Aдмін | Читати далі

  Перспективи розвитку дошкільної освіти обговорили у Міністерстві

     13 березня Міністерством освіти і науки, молоді  та спорту України проведено круглий стіл на тему: «Реалії та перспективи розвитку дошкільної освіти. Запитання - відповіді». Участь  у заході взяли методисти районних та міських  методичних кабінетів з усіх регіонів України.
   
   
  14.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  Електронні версії збірників ДПА для 11-х класів виявилися непридатними


      Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти оприлюднено електронні версії збірників завдань для державної підсумкової атестації, що містять неповний перелік варіантів завдань
  У 2012 році державна підсумкова атестація учнів 11 класів проводиться за збірниками, затвердженими Міністерством освіти.
     Згідно з листом Міністерства освіти №1/9-61, електронні версії всіх збірників завдань для державної підсумкової атестації мають бути оприлюднені на сайтах Міністерства освіти та Інституту інноваційних технологій не пізніше 1 квітня 2012 року.
     Крім того, 27 лютого Інститутом інноваційних технологій затверджено графік розміщення електронних версій збірників завдань для підсумкової атестації, у відповідності з яким збірники для 11 класу мали бути оприлюднені у період з 5 по 7 березня 2012 року.
     7 березня Інститут інноваційних технологій розмістив на своєму сайті електронні версії збірників завдань ДПА для 11 класу, але більшість збірників розміщені у скороченому вигляді, що унеможливлює їх практичне використання.
     Зокрема, електронні версії збірників завдань з історії України, математики, фізики, хімії, біології, української мови, української літератури та інших предметів містять значно меншу кількість варіантів завдань ніж їх паперові версії, що є у вільному продажу.
     Крім того, взагалі не оприлюднені збірники завдань для проведення державної підсумкової атестації з мов нацменшин – угорської, кримськотатарської, молдовської, польської та румунської.
     Згідно з графіком розміщення електронних версій збірників завдань ДПА-2012, у період з 12 до 15 березня мають бути оприлюдненні електронні версії збірників для підсумкової атестації учнів 9-х класів.
     Нагадаємо, 3 березня оприлюднені збірники завдань для державної підсумкової атестації учнів 4-х класів.
  За матеріалами: Освіта.ua
  12.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  З святом краси і любові - 8 Березня!

  07.03.2012 | Aдмін | Читати далі

  Педспартакіада продовжується

  Відповідно до плану роботи відділу освіти Шаргородської РДА 18 лютого відбулись зональні а 25 лютого 2012 року фінальні змагання з шахів, шашок та настільного тенісу серед чоловіків та жінок за програмою педагогічної Спартакіади працівників освіти Шаргородського району 2012 року. В цьому заході взяли участь 53 учасники з 28 закладів освіти.
  За підсумками змагань з шахів (гол. суддя Іванчук О.П.) переможцями та призерами стали:
  Серед чоловіків:
  ·         Загурний Леонід (Джуринська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Берещук Юрій (Івашковецька СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Коломієць Василь (Федорівська СЗШ І-ІІІ ступенів).
  Серед жінок:
  ·         Лахман Світлана (Федорівська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Кучмій Наталія (Джуринська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Задорожна Тетяна (Рахнівсько-Лісова №1 СЗШ І-ІІІ ступенів).
   В  змаганнях з шашок (гол. суддя Мельник В.В.) переможцями та призерами стали:
  Серед чоловіків:
  ·         Шкварук Валерій (Шаргородська №2 СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Мануляк Анатолій (Перепільчинецька СЗШ І-ІІ ступенів);
  ·         Пльонсак Іван (Довжанська СЗШ І-ІІІ ступенів).
  Серед  жінок:
  ·         Халімон Тетяна (Джуринська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Сенчишена Наталія (Шаргородська районна гімназія);
  ·         Богацька Наталія (Шаргородська №1 СЗШ І-ІІІ ступенів).
   Рейтинг змагань з настільного тенісу (гол. суддя Бацалай Ю.О.) очолили:
  Серед чоловіків:
  ·         Шпак Віталій (Пасинківська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Мельник Сергій (Пеньківська СЗШ І-ІІ ступенів).
  Серед жінок:
  ·         Яренчак Людмила (Івашковецька СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Маковей Ольга (Пасинківська СЗШ І-ІІІ ступенів);
  ·         Сорочишена Тетяна (Рахнівсько-Лісова №2 СЗШ І-ІІІ ступенів).
   Після п’яти видів змагань в загальнокомандному заліку лідирує Джуринська СЗШ І-ІІІ ст. (597,5 очок). Друге і третє місця посідають Шаргородська №2 СЗШ І-ІІІ ст. (514 очок) та Шаргородська районна гімназія (510 очок)
   Головний суддя педагогічної Спартакіади -
   директор Шаргородської ДЮСШ                                               О.Шевчук
  05.03.2012 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 «60» 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
  Всього новин: 415