ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ "Навчання дітей в умовах карантину"
ПАМ’ЯТКА БАТЬКАМ :
- Шановні батьки, з 01.09.2020 року ви повинні дотримуватись наступних правил:
- · Забезпечити систематичний контроль за станом здоров’я дитини: в разі наявності ознак хвороби дітей до закладу освіти не відправляти,повідомляти про це класних керівників.
- · Провести роз’яснювальну роботу з дітьми про обов’язкове дотримання маскового режиму під час перерв , на уроках дозволяється маски знімати, заміну їх здійснювати через кожні 3год. , якщо багаторазового використання - мати герметичний пакет або пластикову папку на кнопці – окремо для чистої і використаної; для використаних одноразових масок у приміщенні школи та класу є спеціально обладнані контейнери.
- · Обов’язкова дезінфекція рук при вході в заклад (дезінфектори – при входах).
- · Організація індивідуального питного режиму: функціонування питних шкільних фонтанчиків на території закладу освіти не дозволяється. Питний режим здобувача освіти організовується з допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції (бутильована вода).
- · Проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання дітьми соціальної дистанції, правобічного руху, особистої гігієни: обов’язкового миття рук перед заходом до їдальні та після відвідування убиралень.
- · В заклад освіти заходять тільки вчителі, здобувачі освіти та обслуговуючий персонал, забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб.Спілкування педагогічних працівників із батьками здійснюватиметься переважно дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв'язку.
- · Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
- · Щоб запобігати утворенню скупчення учасників освітнього процесу при вході в приміщення, різні вікові групи будуть заходити через різні входи.
- · В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти одягають маску, тимчасово повинні бути ізольовані в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров'я.
- · Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
- · 1 вересня проводимо в новому форматі: зустрічі вчителів та учнів в класних кімнатах (з дотриманням дистанціювання) о 9.00год.
- · Навчальний процес для учнів 1-4 класів розпочинається 0 9.00 год.
· Навчальний процес для учнів 5-11 класів розпочинається 0 8.30 год
НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ: АКТУАЛЬНІ ВИМОГИ МОЗ
Оновлено вимоги до протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину. Основну інформацію про них можна прочитати у цьому матеріалі МОН, а ознайомитись повністю – за цим посиланням.
Коротко про ключові вимоги:
- вхід до закладу – лише у масці або респіраторі;
- під час занять маски і респіратори можна не використовувати, натомість їх використання є обов’язковим під час пересування приміщеннями закладу;
- для учнів 1-4 класів вхід до закладу та пересування приміщеннями можливі без маски або респіратора;
- перед заняттями педагоги мають опитувати учнів щодо самопочуття та наявності симптомів COVID-19; якщо виявлено ознаки респіраторної хвороби, учень має бути тимчасово ізольований у спеціальному приміщенні закладу, після чого про випадок інформують батьків або законних представників і приймається рішення про направлення учня до закладу охорони здоров’я;
- у разі підтвердження хвороби COVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідного класу повинні піти на самоізоляцію;
- у школах необхідно створити безпечні умови для навчання: організувати місця для обробки рук антисептиками, централізований збір використаних масок і рукавичок, очищати та дезінфікувати поверхні, провітрювати приміщення тощо;
- обмежити проведення масових заходів (нарад, зборів) у закритих приміщеннях;
- мінімізувати пересування здобувачів між кабінетами і аудиторіями;
- не дозволяється організація харчування за типом “шведського столу” і самообслуговування, а також робота питних фонтанчиків.
-