План роботи відділу освіти

 План роботи відділу освіти Шаргородської РДА на жовтень 2018 року

 п/п

Зміст роботи

терміни проведення

Відповідальні

Жовтень

1.        

Нарада керівників закладів освіти:

 

 

 

23.10.

 

 

Кутнік В.О.

1.1. Про організаційні засади проведення ІІ етапу учнівських олімпіад та підготовку до участі в них учнів відповідно до вимог Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності.

Гуменюк В.А.

1.2. Про проведення районного конкурсу «Міс і Містер української орфографії» для учнів 4-их класів.

Гуменюк В.А.

1.3.Про роботу органів учнівського самоврядування.

Буряк Ю.І.

1.4. Про стан відвідування учнями навчальних занять і контроль адміністрацій НВЗ за станом відвідування.

Сандул С.М.

2.        

«Панорама управлінських досягнень» адміністрації Плебанівської СЗШ І-ІІІ ст. з проблеми: «Проектування освітньої програми навчального закладу, спрямованої на забезпечення якості освітньої діяльності та досягнення визначених результатів навчання здобувачів освіти» (для директорів ЗО).

23.10.

Кутнік В.О.

Гуменюк В.А.

Колісник Г.В.

3.        

«Методичні гостини» у Пасинківському НВК на тему: «Інноваційний стиль діяльності, педагогічні нововведення, розвиток варіативної педагогічної діяльності» (для ЗНВР ЗО Шаргородського напрямку).

11.10

Гуменюк В.А.

Марчук М.С.

4.        

Семінар вихователів дітей раннього віку ДНЗ на базі Деребчинського ДНЗ на тему: «Створення розвивального простору в груповій кімнаті для діітей молодшого віку».

18.10.

Гуменюк В.А.,

Журжа І.Г.

 

5.        

Година спілкування для молодих фахівців психологічної служби та працівників психологічної служби Мурафського  напрямку на базі Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. на тему: «Ведення документації, організація та планування роботи працівників психологічної служби в закладах освіти. Психологічні особливості взаємодії педагогічних працівників навчального закладу з метою толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами».

19.10.

Андрійчук А.А.

6.

Заходи, спрямовані на модернізацію освітнього простору навчального закладу й творчу реалізацію особистісно орієнтованих можливостей педагогів:

 

 

     конкурс методичних розробок «Творча скарбничка - 2018» (конспектів/сценаріїв уроків, позакласних заходів до  ювілейних дат з нагоди відзначення історичних  та суспільних подій, днів народження або пам’яті видатних діячів мистецтва, громадськості).

пр–м

січня –

грудня

Гуменюк В.А.,

керівники

закладів освіти

7.

І-й (районний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» (організаційно-реєстраційний етап).

Реєстрація учасників

Гуменюк В.А.

8.

Апробація нового Державного стандарту початкової освіти та навчальних матеріалів для початкової школи (у класах, визначених для регіонального проекту).

пр–м

січня –

грудня

Гуменюк В.А.

Маковій О.Л.

Горобець В.О.

9.

Організація навчання учителів 2-ого класу у «Школі нового українського  учителя» (за списком).

29.10-02.11-2018 р.

Гуменюк В.А.

10.

Атестація кочегарів.

10.10.

Мацьков О.П.

11.

Засідання районної атестаційної комісії з питань атестації педагогічних працівників.

16.10.

Мельник В.Я.

12.

Робота консультпункту на базі РМК «Реформа «НУШ»: практична реалізація першого етапу» ндивідуальне та групове консультування керівників та педагогів навчальних закладів з проблемних питань, пов’язаних із стартом нової початкової школи в 2018 році за запитами).

упродовж місяця

Гуменюк В.А. члени КП

13.

РОБОТА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПО НАДАННЮ ДОПОМОГИ:

 

 

13.1.

З нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту», розбудови системи внутрішнього моніторингу якості освіти та інших питань (за запитами).

упродовж місяця

Гуменюк В.А.,

методисти

13.2.

Експертиза річних планів роботи закладів освіти.

03-05.10.

Кутнік В.О., Гуменюк В.А.

13.3.

Тематичний моніторинг:

-           організація національно-патріотичного виховання та військово-патріотичного виховання школярів.

упродовж місяця

Сандул С.М.

13.4.

Ознайомлення з приведенням системи внутрішнього моніторингу якості освіти до вимог нового законодавства :

 

 

 

а) моніторинг якості викладання  і результатів навчання здобувачів освіти з предметів базового навчального плану в 2018-2019 н.р.:

~   Зарубіжна література;

~   Правознавство ;

~   Біологія ;

~   Захист Вітчизни .

упродовж  2018-2019 н.р.

 

Гуменюк В.А.

Хазіна О.Я.

Донець В.А.

Сиворінський В.О.

14.

Вивчення питань на наради, колегії:

 

 

14.1.

Створення інноваційного освітнього простору освіти Шаргородського району  за допомогою сайтів, блогів навчальних закладів.

пр-м місяця 

Дибчук А.І.

14.2.

Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.

пр-м місяця 

Мацьков О.П.

15.

15.1.

Підготовка управлінських рішень:

 

 

Наказ: «Про підготовку питання на колегію відділу освіти 14.11.2017 р.: «Про організацію національно-патріотичного виховання та військово-патріотичного виховання школярів», Про хід виконання рішенні колегії  від 14.11.2017 р. «Про створення інноваційного освітнього простору освіти Шаргородського району  за допомогою сайтів, блогів навчальних закладів».

До 31.10.

Сандул С.М.,

Дибчук А.І.,

 

15.2.

Наказ: «Про підсумки районних позашкільних заходів у вересні-жовтні 2018 року».

До 30.10.

Андрійчук О.А.

15.3

Наказ: «Про атестацію педагогічних працівників закладів освіти району у 2018-2019 н.р.».

До 20.10.

Мельник В.Я.

16.

Районні позашкільні заходи:

 

 

16.1.

Районне свято до Дня працівників освіти.

03.10.

РБК

Кутнік В.О.,

Мельник Г.Ю.

16.2.

Турнір юних інтелектуалів ( На виконання Концепції національно - патріотичного виховання)  -Зведенівська СЗШ, Рахнівсько-Лісова №1, Рахнівсько-Лісова №2, Голинчинецька СЗШ, Деребчинська СЗШ.

11.10.

 

Андрійчук О.А.

Буряк Ю.І.

16.3.

Школа лідерів:» Роль учнівського самоврядування в моральному та патріотичному вихованні учнівської молоді».

11.10

Андрійчук О.А.

16.4.

Районний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Ми Українці».

25.10

Буряк Ю.І.

16.5.

Організація районних етапів Всеукраїнських експедицій, акцій учнівської та студентської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

жовтень

Буряк Ю.І.

17.

Спортивно-масові заходи:

 

 

17.1.

Спартакіада учнів: футбол юнаки (СЗШ І-ІІІ ст., фінальні).

03.10.

Сиворінський В.О.

17.2.

Спартакіада учнів СЗШ І-ІІІ ст.: баскетбол (дівчата, фінальні).

17.10.

Сиворінський В.О.

17.3.

Спартакіада учнів СЗШ І-ІІІ ст.: баскетбол (юнаки, фінальні).

24.10.

Сиворінський В.О.

18.

Підготовка статистичних звітів:

 

 

18.1.

Зведений звіт по формі РВК-83 про чисельність і склад педагогічних працівників денних загальноосвітніх навчальних закладів системи МОН України комунальної власності на 01.10.2017 р. (в т.ч. школа-інтернат, вечірні).

до 20.10.

Мельник В.Я.

18.2.

Звіт про стан укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту

до 27.10.

Сандул С.М

18.3.

Звіт про фактичні контингенти учнів  за мовами та профілями навчання.

до 20.10.

Бойко І.А.

19.

Формування бази даних випускників для замовлення документів про освіту випускникам 2019р.

до 20.10

Гуменюк Н.М.

20.

Підготовка узагальнених даних згідно додатку до наказу «Про інформування відділу освіти в 2018 році» від 23.01.2018р.№19.

пр-м місяця 

Працівники відділу, РМК

21.

Пропозиції до плану райдержадміністрації.

до 20.10.

Гуменюк Н.М.

22.

Звіт про виконання заходів, передбачених планом РДА.

до 10.10.

Гуменюк Н.М.