План роботи відділу освіти

 План роботи відділу освіти Шаргородської РДА на березень 2019 року


п/п

Зміст роботи

терміни

проведення

Відповідальні

Березень

 

1.                          

Засідання колегії відділу освіти:

 

 

19.03.

Кутнік В.О.

 

1.1. Звіт директора БДЮТу   про роботу по забезпеченню розвитку творчої особистості  школярів.

Буряк Ю.І.

 

1.2. Звіт опорних закладів про роботу щодо підвищення якості освітніх послуг.

Остапенко С.Г.,

Дубчак З.В.

 

1.3. Про хід виконання рішення колегії в.о. від 22.01 2019 р. щодо покращення якості навченості випускників 11-х класів, підготовки їх до ЗНО-2019.

Лисак С.І.,

Савицький В.В.,

Остапенко С.,

Чепка Г.В.

 

2.

 

Нарада керівників закладів освіти:

19.03.

Кутнік В.О.

 

2.1. Про завершення реєстрації учасників основної сесії ЗНО 2019 року, проведення пробного тестування на базі ППТ «Шаргородська СЗШ І-ІІІ ст. №1».

Гуменюк В.А.,

Андрієць В.Й.

 

2.2. Про підсумки участі учнів ЗЗСО району в ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад в 2018-2019 н.р.

Гуменюк В.А.

 

2.3. Про підсумки районного огляду-фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2019».

Мельник Г.Ю..

 

 

2.4. Про посилення пожежної та техногенної безпеки закладів освіти у весняно- літній пожежонебезпечний період.

Гуменюк Н.М.

 

3.

Школа професійної адаптації «Шлях до майстерності» на тему: «Інноваційний вимір сучасного уроку»(Шаргородська районна гімназія).

 21.03

Гуменюк В.А.,

Мельник В.Я.

 

4.

Управлінська взаємодія керівників ЗДО на тему: «Організаційний аспект складання керівником ЗДО номенклатури справ  як одного з основних документів, обов’язкових для закладу дошкільної освіти» (на базі Шаргородського ЗДО №2).

28.03

Гуменюк В.А., Лукашик Л.В.

 

5.

Семінар вихователів середніх груп ЗДО на тему: «Заклад дошкільної освіти як єдиний розвивальний простір»( на базі Гибалівського ЗДО).

01.03

Гуменюк В.А.,

Сосна Ю.М.

 

6.

Семінар-практикум на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №2 для вчителів-асистентів, які здійснюють інклюзивне навчання на тему: «Модифікація навчальних програм для дітей з особливими освітніми потребами».

22.03

Мельник В.Я.

 

7.

Спільна нарада працівників психологічної служби та фахівців КУ ІРЦ на тему «Комплексний підхід до організації роботи з дітьми з інвалідністю в умовах навчального закладу».

22.03

Куцолапська А.М.,

Андрійчук О.А.,

Петрук Н.І.

 

8.

Організаційно – методичний супровід проведення в закладах дошкільної та загальної середньої освіти педагогічних читань з нагоди 195 років від дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського (1824-1871), українського та російського педагога українського походження (02.03.1824 – 03.01.1871).

Упродовж місяця

Гуменюк В.А.,

керівники ЗДО

 

9.

Організаційно-методичний супровід діяльності педагогічних працівників щодо підготовки здобувачів повної загальної середньої освіти до складання ДПА у формі ЗНО в 2019 році.

упродовж

січня - квітня

Кутнік В.О., Гуменюк В.А

 

10.

Моніторинг заходів управлінської  діяльності керівників закладів ЗСО, спрямованої на покращення результатів ЗНО, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

упродовж

січня - квітня

Кутнік В.О., Гуменюк В.А

 

11.

Реєстрація учасників основної сесії ЗНО 2019 року. Формування та відправлення комплектів реєстраційних документів до Вінницького РЦОЯО.

з 05.02
до 18 (25). 03

Гуменюк В.А.,

керівники ЗЗСО

 

12.

Організація пробного ЗНО 2019 року. Координація дій керівників ВРЦОЯО та пункту пробного ЗНО щодо проведення тестування з української мови і літератури;

історії України, математики, біології, географії, фізики,  хімії, іноземних мов (англійської, німецької та французької) .

16.03.

23.03.

Гуменюк В.А.,

Андрієць В.Й.

 

13

НУШ. Апробація нового Державного стандарту початкової освіти та навчальних матеріалів для початкової школи ( 2 кл., Рахнівсько – Лісова СЗШ І-ІІІ ст.).

пр–м

січня –

грудня

Гуменюк В.А.,

Маковій О.Л.,

Горобець В.О.

 

14.

Обговорення та контент-аналіз  надходжень нових нормативних документів.

пр-м

місяця

Гуменюк В.А.,

керівники ЗО

 

15.

Моніторинг управлінської діяльності адміністрацій ЗЗСО щодо формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти з викладання предметів Державного стандарту загальної середньої освіти:

~   зарубіжної літератури;

~   правознавства;

~   біології ;

~   захисту Вітчизни.

Січень- квітень

 

Гуменюк В.А.,

Хазіна О.Я.,

Сиворінський В.О.,

Донець В.А.

 

 

16.

 

Проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

щочетверга

Куцолапська А.М.

 

17.

Вивчення питань на наради, колегії:

 

 

 

17.1.

 Управлінська діяльність адміністрацій ЗЗСО з питань підготовки до завершення навчального року.

пр-м місяця 

Гуменюк Н.М.

 

18.

Підготовка управлінських рішень:

 

 

 

18.1.

Наказ: «Про підсумки проведення районного огляду-фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018» .

до 09.03

Андрцйчук О.А.

 

18.2.

Наказ: «Про організацію роботи в 2019 році пункту пробного тестування на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1».

до 12.03

Гуменюк В.А.

 

18.3.

Наказ: «Про підсумки участі учнів СЗШ району в ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад в 2018-2019 н.р.».

до 30.03

Гуменюк В.А.

 

18.4

Наказ: «Про підсумки проведення в 2018-2019 навчальному році районного конкурсу «Майстри Краснопису» для учнів 2-4 класів закладів ЗСО».

до 30.03

Гуменюк В.А.

 

18.5.

Наказ: «Про атестацію екстернів».

до 20.03.

Гуменюк Н.М.

 

18.6.

Наказ: «Про посилення пожежної та техногенної безпеки закладів освіти у весняно-літній пожежонебезпечний період».

 

до18.03

 

Гуменюк Н.М.

 

19.

 

Інформація РДА про роботу відділу освіти за І квартал 2018 .

до 25.03

Гуменюк Н.М.

 

20.

Районні позашкільні заходи:

 

 

 

20.1.

Школа лідерів: «Учнівське самоврядування - ділова гра чи реальна життєдіяльність дітей».

07.03.

Буряк Ю.І., Андрійчук О.А.

 

20.2.

Фестиваль – конкурс  орігамі  «Майстри орігамі».

05.03.

Буряк Ю.І., Андрійчук О.А.

 

20.3.

Виставка – конкурс паперопластики: орігамі, квілінг, витинанка.

07.03.

Буряк Ю.І., Андрійчук О.А.

 

20.4.

Зліт юних майстрів: «Поділля. Творчість. Діти.»

14.03.

Буряк Ю.І.,

Андрійчук О.А.

 

20.5.

Конкурс публіцистичних вистав на екологічну тематику.

21.03.

Буряк Ю.І., Андрійчук О.А.

 

20.6.

Районні змагання повітряних зміїв.

28.03.

Буряк Ю.І., Андрійчук О.А.

 

20.7.

Виставка декоративно – ужиткового мистецтва «Люби і знай  свій рідний край».

14.03.

Буряк Ю.І., Андрійчук О.А.

 

20.8.

Декада пам’яті Шевченка (до 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861), українського поета, художника).

01-10.03

Гуменюк В.А.,

Шаповал В.А.

 

20.9.

Районний конкурс краснопису для учнів 2-4 кл. на Шаргородської районної гімназії. 

29.03.

Дубчак З.В.

 

21.

Спортивно-масові заходи:

 

 

 

21.1

Спартакіада учнів СЗШ І-ІІ, І-ІІІ ст.: «Олімпійське лелеченя» (фінальні).

20.03.

Сиворінський В.О.

 

22.

Організація тендерних закупівель.

Березень

ГуменюкН.М.

 

23.

Пропозиції до плану райдержадміністрації.

до 20.03.

Гуменюк Н.М.

 

24.

Звіт про виконання заходів, передбачених планом РДА.

до 10.03.

Гуменюк Н.М.