Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти:

Загальні правила поведінки для учнів

Ø Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у школу дотримується правил ввічливості, залишає верхній одяг у гардеробі, прямує до місця проведення уроку.

Ø Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибуховогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

Ø Не дозволяється без дозволу педагогів йти зі школи і з її  території в урочний час. У разі пропуску учбових занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку від батьків  про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

Ø Учень школи приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків

Ø Учень школи проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші школярі – молодшим, хлопчики – дівчаткам.

Ø Поза школою учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я школи.

Ø Учні бережуть майно школи, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно відносяться як до свого, так і до чужого майна.

Ø Учні дотримуються правил техніки безпеки як підчас уроків так і під час перерв

Ø Забороняється без потреби користуватися мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу.

 

 Правила поведінки учнів  на уроках

Ø При вході вчителя в клас учні встають на знак вітання, сідають після того, як учитель відповість на вітання і дозволить сісти. Так само учні вітають будь-якого дорослого, що увійшов до класу під час занять.

Ø Протягом уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми та іншими, що не стосуються уроку, справами. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей. За першою вимогою вчителя (класного керівника) необхідно пред’явити щоденник. Будь-які записи в щоденниках учнями повинні виконуватися охайно. Після кожного навчального тижня батьки учня ставлять свій підпис у щоденнику.

Ø Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен підняти руку і попросити дозвіл у вчителя.

Ø Якщо учень хоче поставити запитання вчителю або відповісти на запитання вчителя, він піднімає руку. Дзвінок про закінчення уроку дається для вчителя. Тільки коли вчитель оголосить про закінчення заняття, учень має право покинути клас. При виході вчителя або іншого дорослого з класу учні встають

Правила поведінки учнів  у їдальні

Ø У шкільній їдальні учні повинні виконувати вимоги вчителів, працівників їдальні та чергових і дотримуватися черги.

Ø Під час перебування в їдальні учням слід дотримуватися гарних манер і поводитися пристойно.

Ø Учні повинні шанобливо ставитися до працівників їдальні.

Ø Учні дбайливо ставляться до майна шкільної їдальні.

Ø Розмовляти під час їжі треба не голосно, щоб не турбувати тих, хто їсть по сусідству.

Ø Заборонено виносити їжу і напої за межі їдальні

Ø Учень зобов’язаний після прийому їжі забрати зі столу посуд. 

Ø Заборонено перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі.