Цікаві гуртки

                     

    

 

 Гурток народознавства під керівництвом Савчук А.Л. розвиває знання учнів про історичне минуле та природу рідного краю. Знайомить учнів із культурно - історичними памятками, прищеплює бажання вивчати звичаї та обряди нашого народу.

 

Патріотичний гурток під керівництвом Мостової Н.І. здійснює обистісний розвиток учня, глибокого розуміння і значення історії держави, проводяться зустрічі з ветеранами війни, походи на місця бойової слави.

 

 

Гурток "Вокального співу" під керівництвом Хмельовської В.В. У своїй роботі використовує такі форми роботи, що викликають інтерес як до народної так і до сучасної музики, глибокого розуміння сучасного мистецтва.Його є частими гостями, переможцями на районних концертах.

                                                                                                                                                                                                                                        

 

   

З великим задоволенням займаються учні у спортивних секціях під керівництвом.Р.П.Ковальчук. Вчителька на кожному заняті здійснює індивідуальний дідхід до учнів, враховуючи стан їхнього здоровя, фізичний розвиток, збібності. 

 

 

 

Команда учнів з футболу, та баскетболу секцією якої керує Ковальчук Р.П. неоднозначно займала призові місця в районних змаганях і увійшла в пятірку кращих команд району. Заняття у секції вихїовує у школярів як почуття самостійності, так і морально вольові якості: милосердя, віру в себе, відповідальність за свої дії.